Mida see tähendab, kui keegi esitas valitsuse ID?

Soovime, et te oleksite kindel, et Babysitsis olevad inimesed on need, kes nad väidavad end olevat.

Üks viis, kuidas me sada teeme, on paluda kasutajal ette näidata valitsuse ID. See võib olla juhiluba, pass, isikutunnistus jne.

Kui lapsevanemale või lapsehoidjale on kirjutatud „Valitsuse ID esitatud”, tähendab see, et see isik on edukalt lisanud valitsuse poolt väljastatud isikut tõendava dokumendi. See aitab meil hoida Babysitsit turvalisena, võidelda pettuste vastu ja palju muud.

Kas valitsuse isikutunnistuse lisamine on ohutu?

Meie partner Stripe töötleb ID-kinnitust ohutult ja turvaliselt. Olenemata põhjusest, ei jagata teie isikutunnistust kunagi kellegi teisega, kes kasutab Babysitsi või mõnda muud kolmandat osapoolt.

Kuidas kontrollitakse valitsuse ID-d?

Kasutajad jäädvustavad oma laua- või mobiiltelefonikaameraga pilte füüsilistest isikut tõendavatest dokumentidest ja saadavad need Babysitsile. Masinõpe püüab tuvastada, kas lisatud dokument on autentne.

Järgmisena peavad kasutajad tegema selfie. Seda kasutatakse isikut tõendava dokumendi näo ja selfie vastavuse kontrollimiseks.

Selle protsessi lõpuleviimine ei ole ühegi lapsevanema või lapsehoidja kinnitus, see ei taga kellegi identiteeti ega kindlusta, et nendega suhtlemine on turvaline. Kasutage alati iseenda otsustusvõimet ja järgige meie ohutusnõuandeid.