Kuidas kirjutada hea profiil

Kuidas kirjutada hea profiil

Autor Babysits, 2 min lugemist

Kui otsite tööd lapsehoidjana peaksite esmalt koostama suurepärase profiili enda tutvustamiseks, et suurendada oma võimalusi lapsevanematele silma jääda. Teie profiil on teie isikustatud reklaamleht. Kui tunnete end veidi hädas ja ei ole kindel kuidas täpselt head profiili Babysits kogukonna jaoks luua, ärge muretsege, oleme teie aitamiseks siia kokku kogunud meie parimad näpunäited.

Lapsevanemad eelistavad tihtipeale parema väljanägemisega ja täielikult täidetud profiile. Seega veendugem, et teie profiil eristuks teistest kandidaatidest! Millised on eduka profiili kuldreeglid?

  • Kasutage hea kvaliteediga ja selget fotot, mis teid kõige paremini iseloomustab.
  • Täitke oma profiili kirjeldus asjakohaste oskuste ja lõbusate lugudega.
  • Jagage kindlasti ülevaadet oma õpingutest ja kõiki asjakohaseid positsioone/töökohti mis teil on olnud.
  • Jagage Babysits kogukonnaga midagi huvitavat enda kohta, näiteks miks teile meeldib lastega töötada. Jutustage tõene ja veenev lugu, mis teid teistest lapsehoidjatest eristab.
  • Laadige tutvustusvideo üles Babysits mobiilirakenduse kaudu. See muudab teie profiili täiuslikumaks ja annab lapsevanematele teie kohta hea esmamulje!
  • Kas teil on midagi erilist pakkuda? Mainige seda! Kõik mis teid teistest eristab sobib, nagu teine või kolmas keel mida räägite, pilli mängimine, õpetamine, spetsiaalsed hobid jne.
  • Järgmine oluline näpunäide on selgelt välja tuua, millal olete lapsehoidmiseks saadaval. See aitab teistel kasutajatel välja selgitada kas te olete sobiv kandidaat ja väldib kontakteerumist neil aegadel, kui te pole saadaval.
  • Viimane oluline punkt, paluge oma sõpradel, pereliikmetel või varasematel tööandjatel kirjutada teile soovitus. Kui nad on nõus seda tegema, võib see aidata lapsevanematel teie olemusest parema ettekujutust saada ja muuta teie profiil seeläbi usaldusväärsemaks!

Kvaliteetse profiili abil on Babysits kogukonna kaudu suurepärase lapsehoidjatöö leidmine väga lihtne. Rõhutage kindlasti oma kvalifikatsiooni lapsehoidjana läbi oma kirjelduse, hinnangute ja soovituste.