Nõuandeid esimeseks kohtumiseks

Nõuandeid esimeseks kohtumiseks

Autor Babysits
3 minutit lugemist

Esmakordne kohtumine perega, kelle juurde lähete lapsi hoidma võib olla põnev ja samas ka veidi pingeline. Siin pakume näpunäiteid, kuidas esimesest perekonnaga kokkupuutest maksimaalselt kasu lõigata ning hea esmamulje jätta.

Perega kohtumise esimene hetk võib otsustada teie potentsiaalsest lapsehoidjatöö saatuse, andes perele teadmise kas olete nende jaoks õige lapsehoidja või mitte! On mõned peamised omadused, mis aitavad teil õnnestuda suurepärase esmamulje jätmisel ja teile meelepärase lapsehoidmistöö leidmisel. Lugege edasi, et teada saada kuidas saate perele, kellele soovite lapsehoidjaks olla, suurepärane esmamulje jätta.

Kohtumisest üldiselt:

Eelkohtumine perega

  • Ehkki lapsevanemate ja lastega eelnevalt kohtumine enne esimest lapsehoidmist ei ole kohustuslik, soovitame seda tungivalt.
  • Lisaks soovitame teie enda turvalisuse huvides paluda vanematel teiega kohtuda avalikus kohas ja võtta keegi endaga kaasa.

Võtke aega veendumaks et tunnete end mugavalt

  • Peaksite kindlasti aega võtma, et end teise osapoole juuresolekul mugavalt tunda, isegi kui see tähendab enne esimest lapsehoidmist mitu korda üksteisega kohtumist.
  • Lapsevanemad võivad teilt kõigepealt paluda lapsehoidmist ajal kui nad ka ise kodus on. Sel moel saavad nad teie lapsehoidmise stiili paremini tundma õppida ja teie saate samaaegselt neile küsimusi esitada.
  • Kui otsustate last omaenda kodus hoidma hakata veenduge, et vanemad on teie kodu juba vähemalt korra enne külastanud.

Esimene lapsehoidmine

Riietu korralikult

  • Pole tarvis kasutada pidulikku ega kontori riietust, kuid viisakas ja korralik välimus võib siiski osutuda oluliseks lapsevanematele positiivse mulje jätmisel.

Olge valmis küsimustele vastama

  • Kui olete valmis vastama küsimustele enda, oma lapsehoidmise või lastehoiu kogemuste kohta, avaldate sellega vanematele intervjuu käigus muljet.
  • See võib üldjoontes teie kohta öelda, et olete ettevalmistatud ja vastutustundlik inimene. Proovige eelnevalt läbi mõelda, milliseid küsimusi vanemad võivad teilt küsida!

Valmistage ette oma küsimused lapsevanematele

  • See näitab ka, et olete ettevalmistunud ja organiseeritud.
  • Oma küsimuste esitamine aitab teil ka paremini mõista, millised on just selle perekonna lapsehoidmistöö kohustused ning eripärad; see aitab teil olla veelgi parem lapsehoidja!

Tundke lapse vastu huvi

  • Veenduge, et kasutate aega lapse põhjalikuks tundmaõppimiseks ja temaga suhtlemiseks!
  • See aitab lapsel ennast teiega mugavamalt tunda ja teil aru saada lapse isiksusest, sellest mis talle meeldib ja milline lapsehoidmise stiil võib kõige tõhusamaks osutuda.

Pärast kohtumist

Kui teil oli meeldiv kohtumine ja soovite sellele perekonnale lapsehoidjaks olla, soovitame teil enne lapsehoidmise kohtumist kõik olulised üksikasjad välja selgitada, et oleksite paremini valmistunud. Suunisena võite kasutada meie vastuvõtuankeeti.

Babysits pakub kasutajatevahelise suhtluse hõlbustamiseks privaatsõnumiteenust. On oluline, et suhtleksite kõigepealt teiste kasutajatega Babysits sõnumsideteenuse kaudu, kuni tunnete ennast piisavalt kindlalt, et vahetada nendega kontaktteavet ja minna üle teistele kommunikatsiooni platvormidele. Pidage meeles, et me ei saa teid aidata kaebuste esitamisel meie sõnumiteenusele väliselt saadetud sõnumite kohta, kuna meil ei ole selle kohta andmeid. Kui kasutate mõnda muud sõnumsideteenust, on see teie enda vastutusel!

Loodetavasti aitavad need näpunäited teil endast parim võimalik mulje jätta! Kas särasite sellel esimesel kohtumisel ja saite endale tööpakkumise? Siit leiate ideid selle kohta, milliseid vahvaid tegevusi saate lapsehoidmisel kasutada!

Liituge Babysits kogukonnaga!

Registreeru tasuta