Lapsehoidja kuulutuse koostamine

Lapsehoidja kuulutuse koostamine

Autor Babysits, 3 min lugemist

Babysits keskkonnas saate luua oma isikliku profiili kogu vajaliku teabega, mida perekond lapsehoidjalt ootab. Siiski on oluline pöörata suurt tähelepanu sektsioonile "Motivatsioon ja kogemus".

Tihti juhtub, et vanemad pööravad motivatsiooni lõigule kõige rohkem tähelepanu, sest just sealt saavad nad lapsehoidjate kohta kõige rohkem õppida. Kui see on liiga pikk, võib lapsevanem lugeda ainult paari esimest rida. Samas jälle kui see on liiga lühike tekib oht, et te ei anna enda kohta piisavalt teavet. Seetõttu on vaja leida kuldne kesktee, mis selgitaks lühidalt, kes te olete, mida teete ja mida pakute.

Pange ennast ise lapsevanema rolli. Enamik nende kuulutusi on väga konkreetsed, näiteks: "Ma otsin lapsehoidjat, kes saaks mu poja iga päev koolist autoga koju tuua". Mis on esimene asi, mis teie tähelepanu köidab?

  • Iga päev
  • Lapsehoidja kes sõidab autoga

Seega otsivad nad kedagi, kellel oleks juhiluba ja kes oleks peaaegu iga päev saadaval. Kui leidub näiteks konkreetseid asju, mida saate peredele pakkuda, on hea see kohe välja tuua.

Peaksite käsitlema seda ikkagi kui olulist töövõimalust, isegi kui see ei nõua palju kogemusi ega kvalifikatsiooni;

Te töötate lõpuks ikkagi lastega ja lapsevanemana on äärmiselt oluline olla ettevaatlik selle suhtes, kelle nad oma lapse järelvaatajaks valivad.

Kuidas saada parimaks kandidaadiks?

Mida ei tohi mööda lasta:

  • Esmalt tutvustage ennast täpsustades oma nime ja kes te olete. Kas otsite tööd lapsehoidjana, perehoidjana või õpetajana?
  • Täpsustage, kas teil on varasemaid kogemusi lastega või lapsehoidmisega. See annab teile rohkem punkte, kuna võite alati paluda inimestel, kellega olete varem töötanud, teid soovitada.
  • Täpsustage, mida saate pakkuda: erinevad keeled, juhiluba, esmaabi tunnistus jne. Alati on parem perekonna vajadusi juba ette näha pakkudes neile oma oskusi ning teadmisi.
  • Saadavus. Hea on olla paindlik, kuid kui teil on kohustusi, mida te ei saa ära jätta siis on hea seda täpsustada. Kirjutades keskenduge enda vabadele aegadele, näiteks "Ma olen igal hommikul vaba teie lapsi kooli viima", mitte "Ma ei ole pärastlõunal saadaval".

Mida vältida

  • Püüdke vältida selliseid fraase nagu "Otsin kiiresti tööd". Ehkki teie taotlus on siiras, ei ole selline lähenemine tavaliselt prioriteediks. Näiteks kirjutage "Mul on palju vaba aega teie lastega koos veetmiseks, saan hõlpsalt teile abi pakkuda."
  • Kui teil pole lapsehoidmise kogemust, siis ärge tooge seda esimese asjana asjana konkreetselt välja. Kui olete hoolitsenud näiteks nooremate õdede-vendade või nõbude eest, on see ikkagi hea. Pigem keskenduge sellele, kui oluliseks te laste eest hoolitsemist peate.
  • Ära valeta, sest vale lõppeb alati halvasti. Näiteks kui teil pole autot siis kirjutage, et teil on juhiluba või et kõndimine pole teie jaoks probleem. Püüdke olla nii aus kui võimalik.

Siin on list mis võtab kokku, mida kuulutuses kirjutada ja mida mitte kirjutada.

how to write a Babysitter description

Need on väikesed nipid, mis aitavad teil paremini silma jääda. Proovige olla konkreetne ja sisutihe, kuid eelkõige jääge iseendaks. Lisaks sellele, kui otsite tööd lapsehoidjana Babysits keskkonnas, saate suurendada meie embleemisüsteemi kaudu võimalusi, et teiega ühendust võetakse.