Mis on lapsehoidja keskmine hind?

Mis on lapsehoidja keskmine hind?

Autor Babysits, 1 min lugemist

Te ei ole kindel kui palju peaksite lapsehoidjale maksma või kui palju peaksite lapsehoidja teenuse eest keskmiselt küsima? Ärge vaevake ennast enam selle küsimusega! Oleme oma keskkonnas kokku lugenud keskmised lapsehoidjate tunnitasud, mida meie kogukonna lapsehoidjad küsivad. Siin on tulemused:

Loetledes kõik lapsehoidjate keskmised palgad riigi kohta leidsime, et Hollandi ja Luksemburgi lapsehoidjad võtavad suhteliselt madalat keskmist hinda, ainult 6,60 eurot tunnis. Hetke seisuga on Portugalis tunnitasu lapsehoidja kohta kõige väiksem, keskmiselt 6,44 eurot tunnis.

Alles jääb küsimus: millistes riikides küsivad lapsehoidjad kõige kõrgemat hinda? Siin on esikolmik: Šveits, Taani ja Austraalia. Austraalias maksab lapsehoidja keskmiselt 11,11 eurot tunnis, Taanis on see pisut kõrgem - 12,31 eurot tunnis. Kõige kõrgemat tunnitasu küsivad Šveitsi lapsehoidjad, kes teenivad tunnis keskmiselt 15,34 eurot.

Pidage meeles, et need erinevused lapsehoidjate keskmistes tunnipalkades riigiti on osaliselt tingitud elukalliduse ja sissetulekute erinevustest riikide vahel. Näiteks, kuigi Šveitsis teenivad lapsehoidjad kõige rohkem, on ka toodete ja teenuste keskmised hinnad kõrgemad kui mõnes teises loetletud riigis.

Kas tahate teada palju keskmine lapsehoidja tunnitasu erinevates riikides on? Uurige järgmist infograafikut!

Change this image description