Ootame oma perre positiivset ja aktiivset inimest, keda mõned korrad nädalas oma 1a2k ja peagi 4a poistega mängima kutsuda, kelle abi vahel nädalavahetusteti saaks paluda ning kes tuleks meiega vahel ka reisile. Elame Kristiines. Suurem poeg on väga aktiivne, sportlik ja nutikas. Talle meeldib ronida, joosta, onne ehitada ja superkangelaste multikate tegelasi mängida. Suure rõõmuga aitab toiduvalmistamisel..

Ootame oma perre positiivset ja aktiivset inimest, keda mõned korrad nädalas oma 1a2k ja peagi 4a poistega mängima kutsuda, kelle abi vahel nädalavahetusteti saaks paluda ning kes tuleks meiega vahel ka reisile. Elame Kristiines. Suurem poeg on väga aktiivne, sportlik ja nutikas. Talle meeldib ronida, joosta, onne ehitada ja superkangelaste multikate tegelasi mängida. Suure rõõmuga aitab toiduvalmistamisel (hakkimine, segamine, valamine, pannkookide ümberkeeramine). Ujuda ja vannis käia meeldib samuti väga. Väiksem teeks kõike suure venna järgi hea meelega, kui kõik välja vaid tuleks. Mulle meeldiks, et sul oleks kannatlikkust ka pahade tujudega rahulikult ja tänapäevaste meetoditega tegeleda, et sa ei oleks suitsetaja ning oleksid teadlik esmaabivõtetest. Tahaksime paar korda nädalas hommikuti ja paar korda nädalas õhtuti endale kedagi appi. Vahel kulub abi ära ka nädalavahetustel, aga need on pigem erandjuhud. Kirjuta mulle ja räägime pikemalt!


Laste arv
2
Laste vanus
  • Väikelaps

Enda turvalisuse ja kaitse huvides suhtlege ja tasuge ainult Babysitsi kaudu. Ärge kunagi jagage isikuandmeid, nagu isikut tõendavad dokumendid ja pangaandmed, kellegagi, keda te pole kunagi kohanud. Saage rohkem teada

Kuna me vajame lapsehoidjat

E T K N R L P
Hommik
Pärastlõuna
Õhtu
Öö

Meie pere kohta

Vajalik lapsehoidja tüüp
Lapsehoidja
Eelistatud lapsehoidmise koht
Pere juures
Keeled, mida me räägime
  • Eesti
  • Inglise
Lemmikud
2 korda

Vajame lapsehoidjat kellele sobivad

Toiduvalmistamine

0 Hinnangut

Ilmnes viga. Palun proovi hiljem uuesti.

Kui olete selle kasutajaga ühendust võtnud, kuvatakse siin teie hinnang.


0 Soovitust

Ilmnes viga. Palun proovi hiljem uuesti.

Kui olete kasutajalt soovituse kutse saanud, kuvatakse siin teie soovitus.


Laeb ...

Karin on esitanud

E-posti aadress
Facebooki konto
1293 Sõpra

Tegevused

Kasutaja alates
Jaanuar 2020
Viimatine tegevus
Vastatud sõnumid
-
Keskmine vastamise aeg
-
Broneerimine
0
Korda broneeringuid
0

Jagage seda profiili


Avastage muid võimalusi linnas Tallinn ja selle ümbruses


8,00 €/tunnis
Tunnitasu lapsehoidmise eest

8,00 €/tunnis
Tunnitasu lapsehoidmise eest

Tere tulemast Babysitsi

Logi sisse või registreeru