Automaatsed tõlked ei pruugi olla alati korrektsed.

Tere! Oleme neljaliikmeline pere, kus kasvab nii 11-kuune beebi Roosi kui ka 5-aastane Desire. Dessu käib meil lasteaias ja Roosi otsib endale sooja südamega ja toredat hoidjat, kes ei laseks emme igatsusel tekkida kui emme tööl on. Roosi tunneb end kodus turvaliselt ja ootab siia ka koostööpartnerit. Kodus täitsa üksi olema ei pea, sest issi töötab kodukontorist. Beebile meeldib õues magada. Rutiin..

Tere! Oleme neljaliikmeline pere, kus kasvab nii 11-kuune beebi Roosi kui ka 5-aastane Desire. Dessu käib meil lasteaias ja Roosi otsib endale sooja südamega ja toredat hoidjat, kes ei laseks emme igatsusel tekkida kui emme tööl on. Roosi tunneb end kodus turvaliselt ja ootab siia ka koostööpartnerit. Kodus täitsa üksi olema ei pea, sest issi töötab kodukontorist. Beebile meeldib õues magada. Rutiin seni on: 07:30 äratus 09:30-10:00 ajal õue magama 10:00-13:00 magamine õues (iga ilmaga!) 13:00-15:30 tubased tegevused 16:30-17:00 jälle õue tuttu 17:00-21:00 tubased tegevused Vahest tudub Roosi beebi 10:00-14:00 ja sellisel juhul teine tudub jääb ära :) Tudumise ajal on vaba aeg, väga tore kui saab mänguasjad koristatud ja ettevalmistatud toit juhuks kui beebi ärkab. Neljap-Reede on emme ka kodus ja siis on pigem abi oodatud peale lõunat, kuid mitte iganädalaselt :). Otsime pikaajalist kaaslast meie perre. Kui kõik toimib, siis ehk saab läbi rääkida, et emme ja issi saavad üle mitme aasta ka kahekesti mõni nädalavahetus midagi ette võtta (kuid see juba hiljem!) :)

Laste omadused:
  • Uudishimulik
  • Jutukas
  • Mänguline

Laste arv
1
Laste vanus
  • Beebi

Enda turvalisuse ja kaitse huvides suhtlege ja tasuge ainult Babysitsi kaudu. Ärge kunagi jagage isikuandmeid, nagu isikut tõendavad dokumendid ja pangaandmed, kellegagi, keda te pole kunagi kohanud. Saage rohkem teada

Kuna me vajame lapsehoidjat

E T K N R L P
Hommik
Pärastlõuna
Õhtu
Öö

Meie pere kohta

Vajalik lapsehoidja tüüp
Lapsehoidja
Eelistatud lapsehoidmise koht
Pere juures
Keeled, mida me räägime
  • Eesti
  • Inglise
  • Vene
Lemmikud
0 korda

Vajame lapsehoidjat kellele sobivad

Toiduvalmistamine

0 Hinnangut

Ilmnes viga. Palun proovi hiljem uuesti.

Kui olete selle kasutajaga ühendust võtnud, kuvatakse siin teie hinnang.


0 Soovitust

Ilmnes viga. Palun proovi hiljem uuesti.

Kui olete kasutajalt soovituse kutse saanud, kuvatakse siin teie soovitus.


Laeb ...

Rebekka on esitanud

E-posti aadress
Facebooki konto
944 Sõpra

Tegevused

Kasutaja alates
Detsember 2022
Viimatine tegevus
Vastatud sõnumid
100%
Keskmine vastamise aeg
3 minutit
Broneerimine
0
Korda broneeringuid
0

Jagage seda profiili8,00 €/tunnis
Tunnitasu lapsehoidmise eest

8,00 €/tunnis
Tunnitasu lapsehoidmise eest

Tere tulemast Babysitsi

Logi sisse või registreeru