Kuidas me toimime

Kuidas me toimime

Babysits on avaliku kogukonna platvorm, mis ühendab vanemaid lapsehoidjatega

Meie mudel on lihtne

Otsige lapsehoidjaid või lapsehoidjatöid, võtke nendega ühendust ja planeerige kohtumine. Selle hõlpsasti kasutatava platvormi, suurepärase klienditeeninduse ja aina kasvava kasutajaskonna abil on Babysits lihtsaim viis lapsehoiuteenuste või lastehoiu töökohtade leidmiseks ja kavandamiseks.

Me aitame lapsevanemaid

Aitame vanemaid, luues parima otsingukogemuse. Paljude erinevate otsinguvõimaluste abil on lihtne leida oma pere jaoks täiuslik lapsehoidja. Seejärel hõlbustame vaistliku sõnumsideteenuse ja kohtumiste planeerija kaudu teie ja sobiliku lapsehoidja vahelist suhtlust. Need funktsioonid võimaldavad teil kiiresti teha suurepärane valik!

Me aitame lapsehoidjaid

Aitame lapsehoidjaid, pakkudes neile paindlikkust, vabadust ja võimalusi. Me ei võta komisjonitasu, vaid anname teile volituse vanematega omaenda töötundide ja palga üle kokku leppida. Meie embleemisüsteemi abil saate suurendada oma nähtavust lapsevanemate hulgas ja suurendada võimalusi leida endale sobiv töö. Lühidalt, meie platvorm võimaldab teil olla iseenda ülemus.

Hinnakujundus

Babysits platvorm on lapsehoidjatele täiesti tasuta. Vanematelt ja asutustelt palume lapsehoidjatega kontakteerumiseks väikest tasu.

Lisateave hinnakujunduse kohta

Oluline on märkida, et Babysits ei ole lastehoiu agentuur. Siinsed liikmed ise loovad enda agentuuri. Meie eesmärk on ühendada lapsevanemad ja lapsehoidjad, et sobitada lastehoiuteenuste pakkumist ja nõudlust võimalikult tõhusalt. Babysits ei teosta läbivaatlust platvormi liikmetele. See tähendab, et kogukonna liikmed vastutavad ise sõeluuringute, küsitluste ja oma valikute eest.