Lood Babysits kogukonnast

Minu nimi on Jane, ma olen eripedagoogika üliõpilane ja mõtlesin, et lapsehoidmine annaks mulle praktikat lastega suhtlemisel ning nende kasvatamisel. Leidsin Babysits lehekülje ja lõin endale profiili. Juba paari päeva pärast tutvusin väga toreda perekonnaga ning läksin neile külla. Nad seletasid mulle, mida nad lapsehoidjalt ootavad ning see kõik sobis mulle ka. Siiani hoian kolm korda nädalas nende kahte armsat last ning saan õpingute kõrvalt lisaraha teenida ja tegeleda millegagi, mis mulle tähendusrikas on.

Jane, Tartu

Olen kolme lapse ema ning veedan enamus oma päevad lastega kodus. Meil on suur maja ning aed. Mõned lapsevanemad ning naabrid hakkasid mult küsima, kas lapsed saaksid peale kooli või nädalavahetusel meie juurde mängima tulla. Nüüdseks olen leidnud endale kutse, armastan lapsi ja hoian tihtipeale mitmete erinevate naabruskonna perede lapsi nädalavahetusel ning peale kooli. Nemad saavad vahel minu lapsi hoida, kui on teatrisse või kontserdile minek.

Eliise-Triin, Viimsi

Otsisin endale kooli kõrvalt lisaraha teenimise võimalust ning avastasin Babysits keskkonna. Üles kasvades hoidsin tihtipeale oma väikest venda, seega tundsin, et oleksin hea lapsehoidja. Liitusin Babysits kogukonnaga ning leidsin sealt palju näpunäiteid kuidas olle hea lapsehoidja. Nüüdseks hoian 2-3 last nädala jooksul ning avastasin, et mulle väga meeldib lapsehoidjana töötamine.

Daisy, Võru

Mina ja mu abikaasa kolisime Eestisse aasta tagasi. Minu abikaasa on välismaalane, seega räägime lastega enamus ajast inglise keeles. Otsisin lapsehoidjat, kes suhtleks lastega vabalt inglise keeles. Minu suureks üllatuseks leidsin aga lapsehoidja, kes räägib ka hispaania keeles, nii et kõik kolm meie kodus räägitavat keelt on talle arusaadavad. Suurepärane platvorm professionaalse lapsehoidja leidmiseks. Samuti kasutame Babysits keskkonda, kui oleme reisimas, kuna see ühendab lapsehoidjaid üle kogu maailma.

Laura Liisa, Tallinn