Lood Babysits kogukonnast

Otsisin endale kooli kõrvalt lisaraha teenimise võimalust ning avastasin Babysits keskkonna. Üles kasvades hoidsin tihtipeale oma väikest venda, seega tundsin, et oleksin hea lapsehoidja. Liitusin Babysits kogukonnaga ning leidsin sealt palju näpunäiteid kuidas olle hea lapsehoidja. Nüüdseks hoian 2-3 last nädala jooksul ning avastasin, et mulle väga meeldib lapsehoidjana töötamine.

Daisy, Võru

Lapsehoidja Internetist leidmine võib vahel keeruliseks osutuda. Babysits keskkond annab aga turvalise ning usaldusväärse lehekülje lapsehoidja leidmiseks. Saan ise hoidja välja valida ning nende tausta uurida. Soovitused ja hinnangud lapsehoidjate kohta on väga head indikaatorid. Leidsin endale siinse kogukonna kaudu suurepärase lapsehoidja, kellega nüüdseks oleme suured sõbrannad.

Kadri, Rakvere

Olen töötanud lasteaia kasvatajana oma kümme aastat, hetkel aga soovin liikuda teises suunas, otsida uusi väljakutseid ning tegeleda rohkem koolitamisega. Siiski meeldib mulle aeg-ajalt nädalavahetustel või õhtutel enda naabruskonnas lapsi hoida. Babysits andis mulle võimaluse jõuda väga vahvate peredeni, keda ma ilma selle lehekülje abita avastanud ei oleks. Nüüd hoian regulaarselt kahe perekonna lapsi, kellega meil on väga hea läbisaamine ning täielik usaldus. Päevasel ajal saan keskenduda oma uuele karjäärisuunale ning tegeleda koolitustega.

Maarja, Tallinn

Mina ja mu abikaasa kolisime Eestisse aasta tagasi. Minu abikaasa on välismaalane, seega räägime lastega enamus ajast inglise keeles. Otsisin lapsehoidjat, kes suhtleks lastega vabalt inglise keeles. Minu suureks üllatuseks leidsin aga lapsehoidja, kes räägib ka hispaania keeles, nii et kõik kolm meie kodus räägitavat keelt on talle arusaadavad. Suurepärane platvorm professionaalse lapsehoidja leidmiseks. Samuti kasutame Babysits keskkonda, kui oleme reisimas, kuna see ühendab lapsehoidjaid üle kogu maailma.

Laura Liisa, Tallinn