Lood Babysits kogukonnast

Olen töötanud lasteaia kasvatajana oma kümme aastat, hetkel aga soovin liikuda teises suunas, otsida uusi väljakutseid ning tegeleda rohkem koolitamisega. Siiski meeldib mulle aeg-ajalt nädalavahetustel või õhtutel enda naabruskonnas lapsi hoida. Babysits andis mulle võimaluse jõuda väga vahvate peredeni, keda ma ilma selle lehekülje abita avastanud ei oleks. Nüüd hoian regulaarselt kahe perekonna lapsi, kellega meil on väga hea läbisaamine ning täielik usaldus. Päevasel ajal saan keskenduda oma uuele karjäärisuunale ning tegeleda koolitustega.

Maarja, Tallinn

Otsisin endale kooli kõrvalt lisaraha teenimise võimalust ning avastasin Babysits keskkonna. Üles kasvades hoidsin tihtipeale oma väikest venda, seega tundsin, et oleksin hea lapsehoidja. Liitusin Babysits kogukonnaga ning leidsin sealt palju näpunäiteid kuidas olle hea lapsehoidja. Nüüdseks hoian 2-3 last nädala jooksul ning avastasin, et mulle väga meeldib lapsehoidjana töötamine.

Daisy, Võru

Käin juba pikemat aega naabrite lapsi hoidmas, kõik teavad, et saan lastega hästi läbi ning mulle meeldib väga neid koolitööde tegemisel aidata. Mul on alati peale kooli vaba aega ja hea meelega tutvun uute peredega. Alati kui keegi otsib endale lapsehoidjat, soovitavad mu naabrid just mind.

Liisi, Keila

Otsisime lapsehoidjat kes omaks autot ning saaks lapsed peale kooli koju tuua ning neid koolitööde tegemisel abistada. Tänu Babysits kogukonnale leidsime väga usaldusväärse ning kohusetruu lapsehoidja, kes meie perele väga lähedaseks saanud.

Natalia, Peetri