Lood Babysits kogukonnast

Lapsehoidja Internetist leidmine võib vahel keeruliseks osutuda. Babysits keskkond annab aga turvalise ning usaldusväärse lehekülje lapsehoidja leidmiseks. Saan ise hoidja välja valida ning nende tausta uurida. Soovitused ja hinnangud lapsehoidjate kohta on väga head indikaatorid. Leidsin endale siinse kogukonna kaudu suurepärase lapsehoidja, kellega nüüdseks oleme suured sõbrannad.

Kadri, Rakvere

Mul on kolm last, kõik poisid ja olin tihtipeale hädas neile lapsehoidja leidmisega. Babysits pakub aga laia valiku erinevaid lapsehoidjaid, erineva koolituse ning taustaga. Leidsin sellelt leheküljelt väga professionaalse ning asjaliku lapsehoidja, kes mind hea meelega nädala sees aitab.

Merike, Pärnu

Olen töötanud lasteaia kasvatajana oma kümme aastat, hetkel aga soovin liikuda teises suunas, otsida uusi väljakutseid ning tegeleda rohkem koolitamisega. Siiski meeldib mulle aeg-ajalt nädalavahetustel või õhtutel enda naabruskonnas lapsi hoida. Babysits andis mulle võimaluse jõuda väga vahvate peredeni, keda ma ilma selle lehekülje abita avastanud ei oleks. Nüüd hoian regulaarselt kahe perekonna lapsi, kellega meil on väga hea läbisaamine ning täielik usaldus. Päevasel ajal saan keskenduda oma uuele karjäärisuunale ning tegeleda koolitustega.

Maarja, Tallinn

Mul on tihtipeale väga kaootiline töögraafik ning vahel vajan kiiresti lapsehoidjat viimasel minutil. Babysits annab mulle selle võimaluse, tehes lapsehoidja valimise väga lihtsaks. Kui meil on rohkem aega valime lapsehoidja välja koos lastega ja kui oleme juba kindla lapsehoidja leidnud annab see mulle turvatunde, tean et saan talle alati kindel olla.

Janek, Tartu