Lood Babysits kogukonnast

Olen kolme lapse ema ning veedan enamus oma päevad lastega kodus. Meil on suur maja ning aed. Mõned lapsevanemad ning naabrid hakkasid mult küsima, kas lapsed saaksid peale kooli või nädalavahetusel meie juurde mängima tulla. Nüüdseks olen leidnud endale kutse, armastan lapsi ja hoian tihtipeale mitmete erinevate naabruskonna perede lapsi nädalavahetusel ning peale kooli. Nemad saavad vahel minu lapsi hoida, kui on teatrisse või kontserdile minek.

Eliise-Triin, Viimsi

Otsisime lapsehoidjat kes omaks autot ning saaks lapsed peale kooli koju tuua ning neid koolitööde tegemisel abistada. Tänu Babysits kogukonnale leidsime väga usaldusväärse ning kohusetruu lapsehoidja, kes meie perele väga lähedaseks saanud.

Natalia, Peetri

Minu nimi on Jane, ma olen eripedagoogika üliõpilane ja mõtlesin, et lapsehoidmine annaks mulle praktikat lastega suhtlemisel ning nende kasvatamisel. Leidsin Babysits lehekülje ja lõin endale profiili. Juba paari päeva pärast tutvusin väga toreda perekonnaga ning läksin neile külla. Nad seletasid mulle, mida nad lapsehoidjalt ootavad ning see kõik sobis mulle ka. Siiani hoian kolm korda nädalas nende kahte armsat last ning saan õpingute kõrvalt lisaraha teenida ja tegeleda millegagi, mis mulle tähendusrikas on.

Jane, Tartu

Mina ja mu abikaasa kolisime Eestisse aasta tagasi. Minu abikaasa on välismaalane, seega räägime lastega enamus ajast inglise keeles. Otsisin lapsehoidjat, kes suhtleks lastega vabalt inglise keeles. Minu suureks üllatuseks leidsin aga lapsehoidja, kes räägib ka hispaania keeles, nii et kõik kolm meie kodus räägitavat keelt on talle arusaadavad. Suurepärane platvorm professionaalse lapsehoidja leidmiseks. Samuti kasutame Babysits keskkonda, kui oleme reisimas, kuna see ühendab lapsehoidjaid üle kogu maailma.

Laura Liisa, Tallinn