Lood Babysits kogukonnast

Otsisin endale kooli kõrvalt lisaraha teenimise võimalust ning avastasin Babysits keskkonna. Üles kasvades hoidsin tihtipeale oma väikest venda, seega tundsin, et oleksin hea lapsehoidja. Liitusin Babysits kogukonnaga ning leidsin sealt palju näpunäiteid kuidas olle hea lapsehoidja. Nüüdseks hoian 2-3 last nädala jooksul ning avastasin, et mulle väga meeldib lapsehoidjana töötamine.

Daisy, Võru

Mina ja mu abikaasa kolisime Eestisse aasta tagasi. Minu abikaasa on välismaalane, seega räägime lastega enamus ajast inglise keeles. Otsisin lapsehoidjat, kes suhtleks lastega vabalt inglise keeles. Minu suureks üllatuseks leidsin aga lapsehoidja, kes räägib ka hispaania keeles, nii et kõik kolm meie kodus räägitavat keelt on talle arusaadavad. Suurepärane platvorm professionaalse lapsehoidja leidmiseks. Samuti kasutame Babysits keskkonda, kui oleme reisimas, kuna see ühendab lapsehoidjaid üle kogu maailma.

Laura Liisa, Tallinn

Mul on kolm last, kõik poisid ja olin tihtipeale hädas neile lapsehoidja leidmisega. Babysits pakub aga laia valiku erinevaid lapsehoidjaid, erineva koolituse ning taustaga. Leidsin sellelt leheküljelt väga professionaalse ning asjaliku lapsehoidja, kes mind hea meelega nädala sees aitab.

Merike, Pärnu

Otsisime lapsehoidjat kes omaks autot ning saaks lapsed peale kooli koju tuua ning neid koolitööde tegemisel abistada. Tänu Babysits kogukonnale leidsime väga usaldusväärse ning kohusetruu lapsehoidja, kes meie perele väga lähedaseks saanud.

Natalia, Peetri