Meist

Meist

Koos muudame lapsehoidmise läbipaistvaks

Kuidas see algas

Babysits asutati 2008. aastal Peter van Soldti poolt. Ta märkas, et pereliikmetel ja lähedastel sõpradel on raskusi kvaliteetse ning usaldusväärse lapsehoidja leidmisega, kes vastaks nende vajadustele. Ta arvas, et selleks peab leiduma lahendus. Seetõttu loodi Babysits: veebiplatvorm, kus saab hõlpsasti filtreerida kõiki oma lapsehoiuvajadusi, olgu selleks siis kakskeelne lapsehoidja, paindlik lapsehoidja nädalavahetusteks või lapsehoidja, kellel on kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.

Missioon

Babysits on loodud selleks, et parandada lastehoiuteenust vajavate perede elu, anda vanematele meelerahu ja aidata neil leida oma perele sobivaimat lahendust. Meie missiooniks on anda kogukondadele lastehoiu vallas võimalus. Nüüdseks on Babysits kasvanud üle 4 miljoni liikmeni peaaegu igal kontinendil, toetades iga päev peresid lastehoiu valdkonnas.

Tutvuge meeskonnaga

Leidsin Babysitsi kaudu oma lastele Super-Hoidja ja kasutan oma kogemusest õpitut platvormi täiustamiseks.

-Peter van Soldt-

Babysits koosneb motiveeritud meeskonnast, kes töötab turvalise, kättesaadava ja taskukohase lastehoiu nimel. Hindame kõrgelt läbipaistvust ja platvormi järjepidevat täiustamist. Selleks, et Babysits oleks võimalikult liikmesõbralik, kasutame platvormi ka ise koos oma sõprade ja pereliikmetega! Olgu siis tegemist lapsehoidmise kõrvaltööga või lapsehoidja leidmisega meie enda lastele, see kogemus aitab meil platvormile luua parimaid võimalikke täiendusi.

Mille eest me seisame

Ohutus
Ohutus

Usaldus ja ohutus on meie peamised prioriteedid. Võtame kasutusele lisameetmed, et muuta platvorm oma liikmete jaoks võimalikult turvaliseks.

Saage rohkem teada
Läbipaistvus
Läbipaistvus

Me usume avatud, ausasse ja avameelsesse keskkonda, mis annab meie liikmetele kogu vajaliku teabe, et nad saaksid teha parimaid võimalikke otsuseid.

Kliimategevus
Kliimategevus

Babysits hoolib laste tulevikust! Seetõttu pühendame osa oma tulust CO2 eemaldamisele atmosfäärist.

Saage rohkem teada
Kaasatus
Kaasatus

Igaüks saab liituda Babysitsiga ja leida lapsehoiuteenust või tööd lapsehoidjana, sõltumata päritolust, soost, usutunnistusest, seksuaalsusest jne.

Privaatsus
Privaatsus

Babysits hoolib tõeliselt teie andmete privaatsusest. Töötleme teie isikuandmeid ainult siis, kui see on hädavajalik.

Saage rohkem teada

Aitame peresid üle maailma

Kasvav ülemaailmne lastehoiuteenuse pakkujate, lapsevanemate ja selle taga oleva meeskonna võrgustik

5 000 000+
Liikmed
28 500+
Linnad
90+
Riigid

Mis on teie roll?

Safety

Pered

Internetist usaldusväärse lapsehoidja leidmine võib olla keeruline. Siin tuleb mängu Babysits. Pakume läbipaistvat platvormi, et saaksite kindel olla, et teie lapsed on kõige paremates kätes.

Ükskõik, kas otsite paindlikku lapsehoidjat, kakskeelset lapsehoidjat, lapsehoidjat erivajadustega lapsele, lapsehoidjat kes käib lastel koolis järgi jne. Babysitsil on teie jaoks keegi!

Safety

Lastehoiu pakkujad

Kas teile meeldib olla iseenda boss ja valida endale sobivad töötunnid ja tasu? Kas sa tõeliselt armastad lapsi, soovid saada asjakohast töökogemust ning teenida lisaraha?

Babysitsi kogukond on ideaalne koht väikelaste taltsutajatele, peituse-mängijatele, mähkmevahetajatele, jonnipunni meelelahutajatele, kodutööde abistajatele või padjakindluse ehitajatele!

Safety

Lapsed

Laste turvalisus ja mugavus on meie number üks prioriteet. Sellised meetmed nagu valitsuse ID kinnitamine, hinnangud, soovitused, jne kõrvaldavad vanemate mured.

Lisaks sisaldavad meie kogukonna ressursid lastehoiualaseid nõuandeid, meisterdamisprojekte, retsepte ja tegevusi, et veeta kvaliteetselt aega koos lastega.

Töötame alati selle nimel, et teha õigeid asju parimal viisil.

Soovin liituda!