Meist

Meist

Koos muudame lapsehoidmise läbipaistvaks

Lapsehoidja puudutab meid kõiki: vanemate kogukonda, lapsehoidjaid, lapsi ja lapsehoidjate meeskonda. Kas soovite mängida teie rolli?

Vanemad

Vanemad

Internetist usaldusväärse lapsehoidja leidmine võib olla keeruline. Siit tuleb mängu Babysits. Pakume läbipaistvat platvormi, et saaksite olla kindel, et teie lapsed on kõige paremates kätes.

Kui otsite väikelastest kojameest, peek-boo-mängijat, mähkmelülitit, tantrumi averterit, kodutööde abistajat või forti ehitajat, siis on Babysits teid katnud!

Kuidas Babysits töötab?

Lapsehoidjad

Lapsehoidjad

Kas teile meeldib olla oma ülemus ja valida endale tunnid ja töötasu? Kas sa armastad lapsi absoluutselt ja tahaksid saada asjakohast töökogemust ning lisaraha?

Babysitsi kogukond on ideaalne koht väikelastest kojameestele, peek-boo-mängijatele, mähkmevahetajatele, tantrumi muutjatele, kodutööde abistajatele või forte ehitajatele!

Kuidas Babysits töötab?

Lapsed

Lapsed

Laste turvalisus ja mugavus on prioriteet number üks. Sellised meetmed nagu valitsuse ID kinnitamine, ülevaated, viited ja muu kõrvaldavad vanemate mured.

Lisaks sisaldavad meie kogukonna ressursid lastehoiualaseid nõuandeid, meisterdamisvahendeid, retsepte ja tegevusi, et veeta kvaliteetselt aega koos lastega.

Usaldus ja ohutus

Kogukonna ressursid

Babysits meeskond

Babysits meeskond

Babysits asutas 2008. aastal Peter van Soldt. Teda motiveeris idee töötada välja hõlpsasti kasutatav platvorm, mis annaks vanematele nii vabadust kui ka meelerahu: sündis meie missioon kogu maailmas lastehoiualaseid kogukondi võimendada.

Tänapäeval koosneb Babysits motiveeritud meeskonnast, kes töötab turvalise, juurdepääsetava ja taskukohase lapsehoolduse nimel. Hindame kõrgelt läbipaistvust ja pidevat täiustamist.

Mida me seisame

Usume siin Babysitsis sotsiaalse heaolu toetamisse ja selle tagamisse, et jätame lastele elamiskõlbliku planeedi, mis on meie globaalse kogukonna südamelöök.

Seetõttu on Babysitsist saanud sarnaselt mõtlevate ettevõtete organisatsiooni Leaders For Climate Action liige, kes on lubanud astuda samme süsinikureostuse ja kliimamuutuste vastu. Muuhulgas kulutame osa oma tulust CO₂ atmosfäärist eemaldamisele.

Lisateavet selle kohta, kuidas me seda teeme, leiate siit:

Kasvav globaalne lastehoiuteenuse pakkujate, vanemate ja selle taga oleva meeskonna võrgustik

4 000 000+
Liikmed
28 500+
Linnad
79+
Riigid