Meist

Meist

Koos muudame lapsehoidmise läbipaistvaks

Kuidas see algas

Babysits asutas 2008. aastal Peter van Soldt. Ta märkas, et pereliikmed ja lähedased sõbrad püüdsid leida kvaliteetset ja usaldusväärset lapsehoidjat, kes vastaks nende vajadustele, ja arvas, et lahendus peab olema. Sellepärast loodi Babysits; veebiplatvorm, kus saate hõlpsalt filtreerida kõik oma lapsehooldusvajadused, olenemata sellest, kas soovite kakskeelset lapsehoidjat, paindlikku lapsehoidjat nädalavahetusteks või lapsehoidjat, kellel on kogemusi erivajadustega lastega töötamisel.

Missioon

Beebihoidjad on loodud selleks, et parandada lastehoidu vajavate perede elu, anda vanematele meelerahu ja aidata neil leida oma perega ideaalselt sobiv. Meie missioon on anda lastehoiuga seotud kogukondadele mõjuvõimu. Nüüdseks on Babysitsis kasvanud üle 4 miljoni liikme peaaegu igal kontinendil, toetades iga päev lastehoiuga peresid.

Tutvuge meeskonnaga

Leidsin Babysitsi kaudu oma lastele Supersitter'i ja kasutan oma kogemusest õpitut platvormi täiustamiseks.

-Peter van Soldt-

Babysits koosneb motiveeritud meeskonnast, kes töötab turvalise, juurdepääsetava ja taskukohase lapsehoiu nimel. Hindame kõrgelt läbipaistvust ja pidevat täiustamist. Et Babysits oleks võimalikult kasutajasõbralik, kasutame platvormi ise koos sõprade ja pereliikmetega! Olenemata sellest, kas tegemist on lapsehoidja kõrvaltööga või oma lastele lapsehoidja leidmisega, aitab see kogemus meil pakkuda platvormi parimaid võimalikke täiustusi.

Mille eest me seisame

Ohutus
Ohutus

Usaldus ja ohutus on meie peamised prioriteedid. Võtame kasutusele lisameetmed, et muuta platvorm oma liikmete jaoks võimalikult turvaliseks.

Saage rohkem teada
Läbipaistvus
Läbipaistvus

Usume avatud, ausasse ja arusaadavasse platvormi, mis annab meie kasutajatele kogu teabe, mida nad vajavad parimate võimalike otsuste tegemiseks.

Kliimategevus
Kliimategevus

Babysits hoolib laste tulevikust! Seetõttu pühendame osa oma tulust CO2 eemaldamisele atmosfäärist.

Saage rohkem teada
Kaasatus
Kaasatus

Kõik võivad liituda Babysitsiga ja leida lapsehoiu- või lapsehoiutöö, olenemata päritolust, soost, usutunnistusest, seksuaalsusest jne.

Privaatsus
Privaatsus

Babysits hoolib tõeliselt teie andmete privaatsusest. Töötleme teie isikuandmeid ainult siis, kui see on hädavajalik.

Saage rohkem teada

Aitame peresid üle maailma

Kasvav globaalne lastehoiuteenuse pakkujate, vanemate ja selle taga oleva meeskonna võrgustik

4 000 000+
Liikmed
28 500+
Linnad
82+
Riigid

Mis on teie roll?

Safety

Pered

Internetist usaldusväärse lapsehoidja leidmine võib olla keeruline. Siit tuleb mängu Babysits. Pakume läbipaistvat platvormi, et saaksite olla kindel, et teie lapsed on kõige paremates kätes.

Ükskõik, kas otsite paindlikku lapsehoidjat, kakskeelset lapsehoidjat, erivajadustega inimest, lapsehoidjat, kes toob lapsed koolist välja jne. Lapsehoidjatel on teie jaoks keegi!

Safety

Lastehoiu pakkujad

Kas teile meeldib olla oma ülemus ja valida endale tunnid ja töötasu? Kas sa armastad lapsi absoluutselt ja tahaksid saada asjakohast töökogemust ning lisaraha?

Babysitsi kogukond on ideaalne koht väikelastest kojameestele, peek-boo-mängijatele, mähkmevahetajatele, tantrumi muutjatele, kodutööde abistajatele või forte ehitajatele!

Safety

Lapsed

Laste turvalisus ja mugavus on prioriteet number üks. Sellised meetmed nagu valitsuse ID kinnitamine, ülevaated, viited ja muu kõrvaldavad vanemate mured.

Lisaks sisaldavad meie kogukonna ressursid lastehoiualaseid nõuandeid, meisterdamisvahendeid, retsepte ja tegevusi, et veeta kvaliteetselt aega koos lastega.