Meist

Meist

Babysits on lastehoiu kogukond, mis pakub lapsevanematele ja lapsehoidjatele töövõimalusi üle kogu maailma.

Oleme lapsehoidmise kogukond

Võib-olla elab teie kõrvalmajas suurepärane lapsehoidja või vajab toidupoes teist möödunud lapsevanem hädasti endale nädalavahetuseks lapsehoidjat.
Probleem on selles, et me ei räägi alati nende inimestega, kellega tee peal kokku puutume ja see muudab lapsevanemate ja lapsehoidjate jaoks üksteise ülesleidmise keeruliseks.

Meie, Babysits kogukond, usume tulevikku, mis pakub igapäevaelule lihtsamaid lahendusi.
See soov on inspireerinud meid muutma lastehoiuteenused turvaliseks, lihtsaks ja taskukohaseks. Oleme loonud intuitiivse platvormi, mis ühendab lapsevanemaid ja lapsehoiuteenuse pakkujaid.

Ükskõik kas otsite väikelapse taltsutajat, peituse ja tagaajamise meistrit, mähkmevahetajat, jonnipunni peletajat, kodutööde abistajat või lumekindluse ehitajat - meil on kõik variandid olemas!

Kasvav ülemaailmne võrgustik

1.700.000+
Liikmed
28.500+
Linnad
38+
Riigid
Kaart

Meie teekond

Babysits asutati 2008. aastal Peter van Soldt'i poolt. Teda motiveeris usk, et tõeliselt hea lapsehoiuplatvorm pakuks asjalikke lahendusi ja seeläbi lihtsustaks igapäevamuresid. Selle tulemusena valmis veebipõhine lastehoiukogukond, mis hõlbustab lapsevanemate ja lapsehoidjate suhtlust. Sooritage otsing enda lähipiirkonnas, võtke ühendust sobivate kandidaatidega ja planeerige kohtumine. See ei saaks olla lihtsam!

Rohkem kui kümme aastat hiljem on Babysits kogukond ja organisatsioon hüppeliselt kasvanud. Nüüdseks oleme spetsialiseerunud rahvusvaheline meeskond inimestest, kes on pühendunud lapsehoidmise ohutuks, lihtsaks ja taskukohaseks muutmisele. Koos ehitame ning uuendame pidevalt seda suurepärast platvormi ja kogukonda lapsevanematele ja lapsehoidjatele.

Oleme ühendanud sadu tuhandeid lapsevanemaid ja lapsehoidjaid nii veebis kui ka läbi mobiilirakenduse. Tänu meie rahvusvahelisele kasutajaskonnale ja klienditeenindusele on Babysits nüüdseks lihtsaim viis lapsehoiuteenuste või lastehoiu töökohtade leidmiseks ning planeerimiseks.