Kuidas see töötab

Kuidas see töötab

Babysits on avaliku kogukonna platvorm, mis ühendab vanemaid lapsehoidjatega

Miks kasutada Babysits?

Pole vahet, kas otsite suurepärast lapsehoidjat või lapsehoidjatööd, teeb Babysits selle lihtsaks ja läbipaistvaks. Teil on täielik kontroll oma profiili, hindade üle, kellega soovite töötada ja kuidas te teiste liikmetega suhtlete.

Me anname teile kontrolli

Lugege arvustusi ja üksikasjalikke profiile usaldusväärsete kasutajate kinnitustega. Saate ekraanile, intervjuu ja tehke oma valik. Planeerige ja makske kohtumisi platvormi kaudu. Lapsehoidja pakub teile meelerahu igal sammul, alates lapsehoidja või lapsehoidja töö leidmisest kuni kohtumiste kavandamiseni.

Teie lapsehoidja või lapsehoidja töö kolmes etapis

Inspect profiles and users carefully

1. Otsing

Lugege üksikasjalikke profiile ja ülevaateid. Otsige juhutöid, viimase hetke pakkumisi, osalise- või täistööajaga tööpakkumisi või abi.

Communicate through Babysits

2. Kontakteeruge

Vaadake, intervjueerige ja tehke oma valik. Lapsevanemad ei maksa meile enne, kuni nad soovivad lapsehoidjaga ühendust võtta. Lapsehoidjad saavad tasuta ühendust võtta.

Plan your appointments through Babysits

3. Raamat

Planeerige ja tasuge broneeringud lapsehoidjate kaudu, lapsehoidjad saavad palka pärast lapsehoidja kohtumist. Laadige alla kuludokumentide või maksudeklaratsioonide kviitungid.

Oluline on märkida, et Babysits ei ole lasteasutus. Selle asemel anname teile agentuuri teha ise teadlikke otsuseid. Lapsehoidja ei teosta platvormi liikmete taustakontrolli. See tähendab, et kogukonna liikmed ise vastutavad sõeluuringute, küsitluste ja valiku eest.