Usaldus on meie kogukonna toimimise võti.

Usaldus on meie kogukonna toimimise võti.

Lapsehoidja või lapsehoidja töö leidmisel pole midagi olulisemat kui usaldus ja turvalisus. Babysits on kogukonna platvorm ja me anname oma parima, et julgustada kogukonna liikmeid austama terviklikku ning ausameelset käitumist. Me teeme seda mitmel viisil, kuid kõige olulisemana toome välja:

Identiteedi kontrollimine

Nii lapsehoidjad kui ka vanemad saavad oma ID-d kinnitada, tõendades oma e-posti aadressi, telefoninumbri ja ühendades oma kontoga muud veebiprofiilid. Saate kontrollida liikme profiili, et näha milline teave on nende poolt kinnitatud.

Profiili Hinnangud ja Soovitused

Lapsehoidjate ja -vanematega saate tutvuda nende profiilide, hinnangute ja soovituste kaudu. Hinnangute ja soovituste kaudu näete, mida teised kogukonna liikmed on lapsehoidja või lapsevanema kohta öelnud. Enne esimest lapsehoidjaga kohtumist peaksite alati kontakteeruma nende soovitajatega.

Turvaline sõnumside

Kasutage teiste kasutajatega suhtlemiseks meie sõnumsidesüsteemi. Suheldes läbi meie platvormi saate tuge meie automatiseeritud läbivaatusest, mis aitab tuvastada pettused ja muud kahtlased käitumismaneerid. Te peaksite oma turvalisuse huvides suhtlema ainult Babysitsi sõnumsideteenuse kaudu.

Kogukonna standardid

Parima võimaliku lastehoiuteenust pakkuva keskonna loomiseks ja edendamiseks on Babysits loonud kogukonna standardite kogumi, mille järgimist ootame kõigilt liikmetelt. Kõik liikmed nõustuvad veebisaidiga liitumisel kogukonna standardite, tingimuste ja teenustega.

Kogukonna standardid

Liikmete aruandlus

Kui märkate midagi, andke sellest teada. Julgustame ja soodustame teistest liikmetest, kes rikuvad meie kogukonna norme, teatamist ning reageerime neile teadetele kiiresti.

Need on vaid mõned näited viisidest, kuidas me muudame teie kogemuse meie veebisaidil turvaliseks ja usaldusväärseks. Teostame oma saidi tähelepanelikku jälgimist ja tagame, et töökuulutused ja profiilid vastaksid meie juhistele.

Usaldus- ja ohutusnõuanded

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil tagada ohutu ja usaldusväärse otsingukogemuse.

 • Suhtle Babysits kogukonna kaudu
  • Ära lisa enda turvalisuse huvides profiili kirjeldusse oma kontaktandmeid
  • Kasutage Babysits sõnumsideteenust, et teie informatsioon oleks turvatud
  • Kui suhtlete meie platvormi piires, saate kasu meie automatiseeritud läbivaatusest, mis suudab tuvastada pettused ja kahtlase käitumise.
 • Kontrollige hoolikalt kasutajate profiile
  • Olge ettevaatlik, kui suhtlete profiilidega, millel puuduvad profiilifotod, millel on kehvad profiilikirjeldused või profiilid, millel pole konkreetseid eelistusi. Kahjuks on kasutajaid, kes võivad oma teavet ja eelistusi tahtlikult omaenda autentse versiooni esitamiseks loobuda.
 • Planeerige kohtumisi Babysits kogukonna kaudu
  • Kasutage kohtumiste planeerijat, et luua selge ülevaade möödunud ja eelseisvatest kohtumistest, kokkulepitud lapsehoidmise tasust ja üksikasjadest.
 • Ärge kunagi avaldage oma isiklikke andmeid
  • Ärge kunagi jagage isikut tõendavaid dokumente, oma aadressi, e-posti aadressi, telefoninumbrit või muud finantsteavet nendega, kellega Internetis suhtlete
 • Kohtuge alati enne esimese lapsehoiuteenuse toimumist
  • Enne kui võtate vastu tööpakkumise, tutvuge selle inimesega isiklikult.
  • Planeerige kohtumine Babysits kogukonna kaudu avalikus kohas, et saaksite nendega tuttavaks saada.
 • Küsige soovitusi ja sertifikaate
  • Enne kohtumisega nõustumist, kontakteeruge alati soovitajatega. Lapsehoiusertifikaadid ja soovitajad võivad teile rohkem infot anda selle inimese usaldusväärsuse kohta
 • Enne esimest kohtumist täitke koos ära vastuvõtuankeet
  • Täitke see ankeet enne kui lähete esimest korda kohtuma. See aitab tagada, et lapsehoidjaga kokkusaamisel ei tekiks probleeme
   Vastuvõtuankeet
 • Teatage liikmetest, kes tunduvad mingilgi moel kahtlased
  • Kas tunnete, et mõni teine liige ei ole aus või otsib midagi muud kui lapsehoiuteenust? Andke meile teada "Teavita" nupu kaudu
 • Õppige pettureid ära tundma
  • Kui see kõlab liiga hästi et tõsi olla, siis see tõenäoliselt ei ole tõsi!
  • Lisateavet leiate altpoolt petturite ja pettuste peatükist

Rohkem näpunäiteid ja nõuandeid leiate siit:

Kogukonna allikad

Petturid ja pettused

Identiteedipettused tekivad siis, kui keegi kasutab teie isikuandmeid ebaseaduslikult. Babysits ei küsi kunagi teie isikuandmeid. Kui tundmatu kasutaja soovib teie isikuandmeid, teatage sellest viivitamatult meile, kuna see võib olla pettusekatse.

Kuidas saab kasutajana pettusi ära hoida?

 1. Ära anna teistele kasutajatele, keda te hästi ei tunne ega usalda, enda kohta teavet. Olge ettevaatlik isikuandmetega, näiteks passi üksikasjad, e-posti aadressid, telefoninumbrid, CVd jne.
 2. Kui mõni organisatsioon pöördub teie poole, peaksite kõigepealt selle organisatsiooni kohta rohkem teavet koguma. Kui te ei leia organisatsiooni kohta teavet, peaksite olema ettevaatlik võimalike pettuste suhtes.
 3. Ärge kunagi kandke raha kellelegi, keda te pole kunagi kohanud, ja ärge kunagi kellegi käest raha vastu võtke, enne kui lapsehoidja töö on tehtud. Sel juhul on peaaegu alati tegemist pettustega.
 4. Hoiduge sobimatutest lugudest. See võiks olla näiteks lugu surnud partnerist. Sageli võivad petturid sedalaadi lugusid kasutada selleks, et proovida mängida oma emotsioonidega ja veenda teid raha üle kandma.
 5. Kohtutage alati enne esimest lapsehoidja kohtumist. Veenduge, et tutvustav koosolek toimuks avalikus kohas. Kui te ei usalda olukorda, võite hõlpsalt lahkuda.
 6. Ole kahtlane, kui kasutaja helistab anonüümselt või võõra telefoninumbriga. Enamikul kasutajatel on kohalik telefoninumber.
 7. Ärge kandke raha üle võõraste makserakenduste kaudu. Petturid kasutavad ohvrite pangaandmete väljaselgitamiseks sageli võltsitud makserakendusi.
 8. Ärge kunagi võtke vastu tööd inimeselt, keda te pole kunagi kohanud. Pärisperekonnad tahavad enne teie palkamist kõigepealt teiega kohtuda ja isiklikult küsitleda.
 9. Ärge kunagi makske taustakontrolli eest ja ärge kasutage taustakontrolli teenust, mida te ei tea. Petturid võivad ise nende teenuste taga olla ja teie raha varastada või halvimal juhul varastada teie isiklikke andmeid.
 10. Usaldage oma instinkte. Kui miski tundub tõele vastamiseks liiga hea, siis see on nii. Kui teil on endiselt kahtlusi inimese autentsuses, võtke meiega ühendust. Vaatame hea meelega teie kasutaja profiili ja anname teile nõu.

Kas arvate, et olete sattunud pettuse ohvriks?

Kui arvate, et olete pettuse ohver, palun teatage sellest meile viivitamatult, et saaksime selle isiku konto edasise pettuse vältimiseks blokeerida.

Esitage politseile aruanne. Kui kahtlustate, et olete identiteedipettuse ohver, soovitame teil alati politseisse pöörduda.

Klienditeenindus

Keeldumine

Oluline on meeles pidada, et taustakontrolli ei tehta meie kogukonna liikmetele automaatselt. Lõppkokkuvõttes on meie liikmete ülesanne korraldada ise igasugune taustakontroll nendele, kellega nad suhtlevad ja kellega koos töötavad. Saame lahendada probleeme, mis tekivad siinsel platvormil toimuva liikmetevahelise interaktsiooniga. Kui teie suhtlus toimub väljaspool meie platvormi, ei saa me teid võimalike probleemide korral aidata.