Babysits

Otsite lapsehoidjat?

Aitame teil leida vahvat lapsehoidjat teie lähedal

34 aktiivset lapsehoidjat
Lapsehoidjatele tasuta
Vanematele taskukohane
Turvaline sõnumsideteenus
Kasulikke hinnanguid ja soovitusi
Usaldusväärsed kasutajate kinnitused

Aitame lapsevanemaid

Kas otsite head lapsehoidjat enda piirkonnas? Paljud vanemad on siit abi leidnud! Vaadake kiiresti kõiki teie linnas asuvaid lapsehoidjaid, kes on Babysits keskkonnaga liitunud ja võtke nendega kohe ühendust meie sõnumiteenuse kaudu. Loome igapäevaselt ühendust kümnete lastevanemate ja lapsehoidjate vahel. Märkamatult olete leidnud oma lastele suurepärase lapsehoidja!

Kuidas see töötab

1. Otsing

Lugege hinnanguid ja vaadake profiili üksikasju. Otsige juhutöid, viimase hetke pakkumisi, osalise- või täistööajaga tööpakkumisi või abi.

2. Kontakteeruge

Vaadake, intervjueerige ja tehke oma valik. Lapsevanemad ei maksa meile enne, kuni nad soovivad lapsehoidjaga ühendust võtta. Lapsehoidjad saavad tasuta ühendust võtta.

3. Planeerige kohtumisi

Ajastamine on meie kohtumiste planeerija abil lihtne. Hoiame teid meeldetuletustega kursis.

Ideed, näpunäited ja lapsesõbralikud tegevused

Kas otsite lapsehoidmise ideid, näpunäiteid vanematele või lapsesõbralikke tegevusi? Tutvuge meie kogukonna allikatega!

Tasuta mobiilirakendus

Mida teised on öelnud

Maarja Deivi

Maarja Deivi

Babysits tegi lapsehoidja leidmise nii lihtsaks. Pärast oma profiili salvestamist hakkasin kohe vastuseid saama. Hea on see, et saan alati teate, kui minu naabruskonnas on uus lapsehoidja registreerunud. Üldiselt võin öelda, et olen selle veebisaidiga väga rahul.
Kevin Joonas

Kevin Joonas

Olen veebilehega hästi rahul. Näen koheselt ülevaadet, millised lapsehoidjad on hetkel saadaval. Mõlemad meie lapsehoidjat, kelle me selle keskonna kaudu leidnud oleme, on väga vahvad ja asjalikud tüdrukud. Nii tore!
Kelli

Kelli

See on väga kergesti kasutatav lehekülg. Meie piirkonna lapsehoidjatelt saime üsna kiiresti vastused ja seepärast osutus sobiva lapsehoidja leidmine kiireks ning lihtsaks.