Kuidas saaksime aidata?

Kuidas saaksime aidata?

Üldine

Babysits on veebipõhine lastehoiuplatvorm, mis tähendab, et me ühendame lapsehoidjad ja lapsevanemaid omavahel. Me hõlbustame lapsehoidjate ja vanemate vahelist suhtlust oma platvormi kaudu. Meie veebisaidi kasutajad saavad läbi privaatsõnumiteenuse teiste kasutajatega ühendust võtta ja kohtumisi planeerida.

Pidage meeles, et lapsevanemad ja lapsehoidjad vastutavad ise sõeluuringute, küsitluste ja lõpliku valiku tegemise eest. Babysits ei saa vastutada platvormi kasutajate ega nende tegevuse eest.

Lapsehoidjatele ja päevahoidjatele on platvorm täiesti tasuta.

Lapsevanematelt ja lastehoiu agentuuridelt palume lapsehoidjatega kontakteerumiseks väikest tasu.

Üksikasjad leiate hinnapoliitika lehelt.

Jah. Rakendus Babysits on Google Playst ja App Store'ist täiesti tasuta allalaaditav. Hoidke end regulaarselt värskendustega kursis, kuna täiustame pidevalt oma lapsehoidjarakendust.

Babysits ei kontrolli registreerunud lapsevanemaid, lapsehoidjaid, perehoidjaid ega lastehoiu agentuure, kuid kontrollime regulaarselt soovimatu sisu olemasolu. Kui kuuleme ebausaldusväärsest kasutajast, blokeerime koheselt nende konto. Kuna me ei kontrolli läbi oma kasutajaid, siis palun võtke arvesse, et vastutate ise potentsiaalsete kandidaatidega küsitlemise ja lõpuks valiku tegemise eest.

Riski minimeerimiseks ja pere turvalisuse tagamiseks soovitame lapsevanematel enne lapsehoiuteenusega nõustumist potentsiaalsete lapsehoidjatega kohtuda. Lisaks soovitatakse vanematel parima valiku tegemiseks kontrollida lapsehoidjate soovitusi ja hinnanguid. Lisateabe saamiseks külastage meie nõuandeid lapsevanematele lehekülge.

Lapsehoidjatele soovitame samuti enne lapsehoidmisteenusega nõustumist lapsevanematega tutvuda. Enda turvalisuse huvides paluge lapsevanemaga kohtumist avalikus kohas ja võtke keegi kohtumisele endaga kaasa. Lisateabe saamiseks külastage meie nõuandeid lapsehoidjatele lehekülge.

Soovitame tungivalt, et kasutajad suhtleksid ainult Babysits sõnumsideteenuse kaudu seni, kuni nad on piisavalt veendunud ja usaldavad teist kasutajat, et vahetada kontaktteavet ja suhelda Babysits keskkonna väliselt. Lisateabe saamiseks külastage meie usaldus ja ohutus lehekülge.

Babysits on platvormile lisanud palju kaitsemeetmeid, mis on pidevalt täiustamises, et hoida teie teavet turvalisena. Kui otsustate kasutajatega Babysits platvormi väliselt suhelda, raskendab see teie andmete kaitsmist, kuna meie kaitsemeetmeid enam ei kohaldata.

Soovitame lapsehoidjatel ja lapsevanematel oma isikut tõenadada, kinnitades e-posti aadressi, telefoninumbri ja ühendades oma konto muude veebiprofiilidega.

Soovitame teil kasutada meie privaatsõnumiteenust, kuna selle kaudu rakendame käitumise jälgimiseks ja teie teabe turvaliseks hoidmiseks turvameetmeid, mida oleme oma platvormile integreerinud. Meie sõnumsideteenuse kaudu suheldes saab Babysits hallata teise kasutaja sobimatut käitumist ja sellele reageerida. Kui otsustate välise sõnumsideteenuse kaudu suhelda teiste kasutajatega, ei saa me garanteerida, et teie teavet hoitakse turvalisena. Seega on alternatiivsete suhtlusmeediumite kasutamisel suurem pettuste ja andmepüügikatsete oht.

Identiteedipettused tekivad siis, kui keegi kasutab teie isikuandmeid ebaseaduslikult. Lapsehoidjad ei küsi kunagi teie isikuandmeid. Kui tundmatu kasutaja soovib teie isikuandmeid, teatage sellest viivitamatult meile, kuna see võib olla pettuskatse. Kui arvate, et olete identiteedipettuse ohver, teavitage meid ja esitage kohe politseile aruanne.

Babysits annab endast parima platvormil pettuse tuvastamiseks ja eemaldamiseks ning aruannetele kiireks reageerimiseks, kuid me ei saa teid aidata väljaspool platvormi toimuvatel suhtlustega. Lisateabe saamiseks lugege meie lehekülge usaldus ja ohutus.

Kas kolite teise riiki või olete sinna reisimas? Võite lapsehoidja konto endaga kaasa võtta!

Babysits platvorm eksisteerib paljudes erinevates riikides, näete neid kõiki meie Babysits.org lehel.

Riigi või keeli saate igal ajal ka veebisaidi jaluse kaudu vahetada. Klõpsake lihtsalt lipul ja valige, millise riigi saiti soovite. Uuele riigi veebisaidile üleminekul palutakse teil uuesti oma e-posti ja parooliga sisse logida.

Kindlustuslepingu sõlmimise otsused jäävad lapsevanematele ja lapsehoidjatele. Seda saavad nad iseseisvalt arutada ja otsustada, mis nende olukorras kõige paremini sobib. Näiteks võiksid nad kaaluda pere- ja/või kodukindlustuse sõlmimist.

Lapsevanematele

Vanemad leiavad lapsehoidjaid Babysits keskkonnas meie otsingulehe kaudu. Võite vaadata enda piirkonna lapsehoidjaid või märkida oma profiilis, et huvitatud lapsehoidjad saaksid teiega ise ühendust võtta. Kui olete leidnud lapsehoidja, kellega soovite kontakteeruda, saate minna üle Premium-kontole.

Lapsehoidjatega ühenduse võtmiseks peavad lapsevanemad minema üle Premium-kontole. Premium-kontole saate üle minna uuenduse lehe kaudu (pärast registreerimist).

Kui soovite oma Premium-konto tühistada, saate seda hõlpsalt teha konto oleku lehel. Pange tähele, et pärast Premium-konto tühistamist võib lõplik makse kogumine ikkagi toimuda. Seda seetõttu, et kogume makse viivitusega. Näiteks kui teie uus kuu algas just eelmisel nädalal, võib juhtuda, et see kuu tuleb siiski maksta. Kuid peale uut tähtaega makset enam ei toimu.

Kui teie Premium-konto kehtib veel mõni päev, võite muidugi oma Premium-teenuseid ka allesjäänud päevadel, pärast oma Premium-konto tühistamist, edasi kasutada. Kui teil tekib siiski probleeme oma Premium-konto tühistamisega, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kui olete sobiva lapsehoidja leidnud, saate väga lihtsasti lapsehoidjaga kohtumise planeerida. Kohtumise saab ajastada, minnes oma postkasti ja klõpsates vestlusel selle kasutajaga. Vasakul küljel võite kohtumise kavandamiseks klõpsata nupul „Planeerige kohtumine lapsehoidjaga“.

Jah, isegi pärast teie Premium-konto tühistamist saate oma lepinguperioodi jooksul endiselt uutele lapsehoidjatele sõnumeid saata ja isegi pärast makseperioodi lõppemist saate alati jätkata vestlusi, mida olete juba alustanud oma Premium-kontol.

Ligikaudne tunnitasu: oma profiilil saate näidata lapsehoidja kohtumise keskmist tunnihinda. Lastehoiuteenuse pakkujad saavad sama teha. See pole siiski fikseeritud hind ja alati on teil võimalik läbi rääkida. Eeldatav hind muutub sõltuvalt allpool nimetatud teguritest.

Mõelge läbi oma nõuded: kui teie laps nõuab palju tähelepanu ja hoolitsust, peaksite eeldama, et maksate tavalisest kõrgemat hinda. Pidage meeles, et peate mitme lapse eest hoolitsemisel oma lapsehoidjale ka rohkem maksma, kuna see nõuab lapsehoidjalt rohkem pingutust ja energiat. Enne esimest lapsehoidmise kohtumist soovitame teil makse üksikasjad läbi rääkida, et oleksite mõlemad teadlikud, mida võib oodata.

Mõelge lapsehoidja vanusele ja kogemustele: Tunnitasu määramisel peate arvestama ka lapsehoidja vanusega. Näiteks eeldaks 21-aastane üliõpilane kõrgemat tunnihinda kui 15-aastane õpilane. Pidage meeles, et ka miinimumpalk varieerub nendes vanustes. Lapsehoidja tunnihinna määramiseks võite selle summa aluseks võtta riikliku miinimumpalga.

Perepäevahoidjad ja perehoidjad: perepäevahoidja või perehoidja saavad ise otsustada, kui palju nad teilt tasu küsivad. Neile spetsialistidele tuleb maksta vähemalt miinimumpalka. Mõne riigi lapsevanemad saavad maksimaalse tunnitasu alusel lapsehoiu toetust.

Mõnes jurisdiktsioonis on lepingu sõlmimine juriidiliselt kohustuslik. Seetõttu ja selleks, et lapsehoidmiskogemus muutuks mõlemale poolele sujuvamaks, soovitame meie vastuvõtuankeet täita ja läbi vaadata.

Võib juhtuda, et teil on lapsehoidjaga negatiivne kogemus. Meil on sellest kahju kuulda. Kui olete lapsehoidjaga ühendust saanud Babysits sõnumside-süsteemi kaudu, võite jätta lapsehoidja kohta negatiivse hinnangu. Igal juhul palume teil lapsehoidjast teada anda klienditeeninduse kaudu. Seejärel edastatakse need teated Babysits tiimile ja nad reageerivad kõigi vajalike meetmetega.

Lapsehoidjatele

Lapsehoidja peab olema vähemalt 14-aastane. Seetõttu kehtib Babysits kogukonnas miinimumvanuse nõue - 14 aastat vana. Kui olete alla 18-aastane, peate küsima luba oma vanematelt.

Kui teie profiil kuvatakse otsingutulemite ülaosas, leiavad vanemad teie profiili hõlpsamini. Otsingu paremusjärjestuse suurendamiseks võite teha kahte asja: 1. Koguge embleeme. 2. Kasutage Babysits platvormi ja käige oma profiilil regulaarselt. Embleemisüsteemi eesmärk on meie kogukonna edendamine läbi motiveeritud liikmete, eelistades kõrgeima kvaliteediga ja kõige rohkem tõendatud/kontrollitud profiile.

Kui soovite kandideerida lapsehoidjatöödele, mis on postitatud veebis saidil Babysits, saate vanematega ühendust võtta, minnes nende profiilile ja klõpsates nuppu „Võtke ühendust”. Pidage meeles, et lapsevanemaga kontakteerumiseks peab teil olema aktiivne profiil.

Kui teil on aktiivne profiil, saavad lapsevanemad teiega ühendust võtta, saates teile sõnumi meie sõnumsidesüsteemi kaudu. Anname teile teada, kui olete uue teate saanud. Võite otse vastamiseks minna oma postkasti Babysits keskkonnas.

Lapsehoidjad määravad ise oma lapsehoidmise tunnitasu, lähtudes oma kvalifikatsioonist, oskustest ja kogemusest. Saate oma profiilil näidata keskmist lapsehoidmise tunnitasu ühe lapse kohta. Siit saate näha ka keskmist hinda, mida teised lapsehoidjad on küsinud, et saada aimu sellest, mida on tavaline küsida.

Tunnitasu määr peaks varieeruma sõltuvalt laste arvust keda hoiate, tööülesannetest ja lapsehoidjatöö asukohast. Seega on teie ülesandeks lapsevanemaga tunnitasu üle arutada.

Makse kokkuleppe sõlmite otse lapsevanemaga. Babysits ei võta vahendustasusid ja kogu teenitud tulu jääb lapsehoidjale.

Teie ülesandeks on oma töötundide planeerimine ja lapsevanematega läbirääkimine oma vabade aegada üle. Profiili muutmise lehel saate oma vabu aegu kalendris „kättesaadavuse” kaudu näidata. Valige lihtsalt kellaajad igaks nädalaks, mil olete lapsehoidmiseks saadaval. Lapsevanemate profiilidel näete ka, millal nemad lapsehoidjate teenuseid otsivad.

Võib juhtuda, et teil on lapsevanemaga negatiivne kogemus. Meil on sellest kahju kuulda. Kui olete lapsevanemaga ühendust võtnud Babysits sõnumside-süsteemi kaudu, võite jätta selle lapsevanema kohta negatiivse hinnangu. Igal juhul palume teil teatada antud lapsevanemast klienditeenindusele lapsevanema profiili lehekülje kaudu. Seejärel teavitatakse Babysits tiimi ja nad saavad kasutusele võtta vajalikud meetmed.

Teie profiil on suurepärane võimalus teistele enda kohta rohkem infot anda. Kui lisate selge profiilifoto, millel on teie nägu näha, loob see usaldusväärsust. Lapsevanemad ei võta tõenäoliselt ühendust kasutajaga, kellel ei ole profiilipilti.

Kahjuks ei pruugi kõik vanemad alati sõnumitele vastata. See oleneb kasutajast. Ei teie ega meie ei saa kuidagi sundida neid teie teatele vastama. Enne sõnumite saatmist näete, kui kaua võtab antud lapsevanemal keskmiselt aega oma profiililehel olevatele teadetele vastamiseks (kui andmed on nähtavad).

Konto

Kui olete oma parooli unustanud, võite taotleda parooli lähtestamist. Klõpsake sisselogimiskasti all asuval lingil „Unustasin parooli”. Pärast kontoga ühendatud e-posti aadressi sisestamist saadame teile parooli lähtestamiseks lingi.

Saate oma konto hõlpsalt igal ajal kustutada. Logige lihtsalt oma Babysits kontole ja minge seadete lehele. Klõpsake lehe allosas asuvat nuppu “Kustuta minu konto”. See toiming eemaldab teie profiili ka meie platvormilt. Kui olete lapsevanem ja teil on Premium-konto, siis ka see tühistatakse.

Aitamaks teistel Babysits kasutajatel teid hõlpsamini leida, muutisime teie aktiveeritud profiili otsitavaks. See tähendab, et teie profiil kaasatakse ka otsingumootoritesse, nagu Google.

Ärge muretsege, kui kustutate oma profiili meie platvormilt, eemaldatakse see ka otsingumootoritest. Pange tähele, et otsimootorid ei värskenda kõiki muudatusi lehtedel igapäevaselt. Mõnikord võib kuluda kuni 4 nädalat, enne kui teie profiil täielikult otsingumootoritest eemaldatakse.

Profiili privaatseks muutmiseks logige sisse oma Babysits keskkonna kontole ja minge oma profiili muutmise lehele. Klõpsake nuppu „Muuda profiil privaatseks“.

Teenuses Babysits peatab teie premium-konto tühistamine teie automaatse makse ja profiili muutmine privaatseks muudab teie profiili teistele kasutajatele nähtamatuks.

Kui teie premium-kontol on mõni päev jäänud, saate premium-teenuseid kasutada allesjäänud päevade jooksul pärast premium-konto tühistamist. Pärast teie premium-konto aegumist säilitate endiselt juurdepääsu oma Babysits-kontole tasuta kontol, sealhulgas võimaluse jätkata kõiki teie alustatud vestlusi ja juurdepääsu oma tehingu üksikasjadele. Kui te ei soovi enam tasuda premium konto eest, kuid soovite oma kontole juurdepääsu jätkata, on see parim valik.

Konto privaatseks tegemine muudab teie profiili teistele kasutajatele nähtamatuks. See toiming ei tühista teie premium-kontot. Kui teie profiil on privaatne, saate jätkata kõiki vestlusi, mis olete juba teiste kasutajatega alustanud.

Esiteks kontrollige, et olete sisse logitud oma riigi Babysits platvormile; teil ei ole võimalik sisestada aadresse, mis asuvad väljaspool riiki kuhu olete sisse loginud. Teiseks veenduge, et kasutate oma postiindeksi õiget vormingut. Kolmandaks, kui teie linna meie andmebaasis ei ole, palun võtke ühendust klienditeenindusega, et saaksime teie linna lisada.

Kontaktteave nagu teie aadress, e-posti aadress, telefoninumber ja sotsiaalmeedia kontod, ei kuvata ega jagata kunagi kolmandate osapoolte ega muude kasutajatega. Selle teabe abil kontrollime kes te olete, täpsustame otsingu tulemusi ja vajadusel võtame teiega ühendust. Teie kontakt informatsiooni jagamine teiste kasutajatega on täielikult teie enda otsustada.

Saate Babysitsi e-posti teenuse tellimusest loobuda oma juhtpaneelil või klõpsates mis tahes teatise e-posti aadressil tellimuse tühistamise lingil. Pange tähele, et praegu on tellimusest loobumise funktsioon saadaval Babysitsi veebisaidil, mis on kättesaadav töölaua- või mobiilibrauseris, ja seda pole Babysits mobiilirakenduses.

Parooli saate muuta seadete lehelt. Sisestage oma praegune ja uus parool ning klõpsake seejärel nuppu „Salvesta“. Pärast seda teie parool värskendatakse.

Praegu pole kasutajatel võimalik oma kontotüüpi iseseisvalt muuta. Kui registreerusite kogemata lapsevanemana ja tahtsite lapsehoidjana registreeruda või vastupidi, võtke ühendust klienditeenindusega. Parandame selle teie jaoks ära.

Kui te ei saa Babysitsilt e-kirju, teatisi ega sõnumeid, soovitame kontrollida oma rämpsposti või prügikasti kausta. Lisaks soovitame teil kontrollida oma töölauda, et näha, kas olete e-posti teenuse tellinud.

Babysits platvormil järgime õiglase kasutamise põhimõtteid. See tähendab, et oleme kehtestanud saadetavate sõnumite arvule piirangu, et vältida rämpsposti ja muud sõnumiteenuse väärkasutust.

Meie eesmärk on usaldusväärse kogukonna loomine, kus kasutajad saadavad teistele kasutajatele sõnumeid ainult siis, kui nad on pakutavast teenusest tegelikult ka huvitatud. Piirates kasutajatele saadetavate sõnumite hulka, loodame ka, et kasutajad saadavad kvaliteetsemaid sõnumeid.

Kui olete jõudnud sõnumite saatmisel limiidini, võtke ühendust klienditeenindusega. Vaatame teie konto üle, et näha ega te ei saada rämpsposti ja seejärel lähtestame limiidi.

Kasutajatel pole võimalik oma kontosid iseseisvalt ühendada. Kui teil on mitu kontot mida soovite ühendada, kontakteeruge klienditeenindusega. Ühendame need teie jaoks, nii et kõik vastuvõetud või saadetud sõnumid asuvad ühes postkastis. Lisage kindlasti sõnumisse nende kontode e-posti aadressid, mida soovite ühendada, ja selle konto e-posti aadressi, mida soovite kasutada.

Kui te pole kinnituskoodi saanud, soovitame teil kinnituslehe kaudu küsida uut koodi.

Kui soovite kasutajaga vestlust peita, klõpsake lihtsalt postkastis nupul arhiiveeri. Täielikult vestlusi kustutada ei ole võimalik.

Babysits võimaldab kasutajatel teatada Babysits keskkonna sisust, mis rikub meie Kasutajatingimusi ning Kogukonna standardeid. Kasutajast teatamiseks võite minna kasutaja profiilile ja klõpsata nupul „Teata sellest profiilist”. Seejärel palutakse teil kirjutada aruanne ja see meile saata. Teavitame Babysits tiimi ja nad võtavad kasutusele kõik vajaminevad meetmed. Aruanded on konfidentsiaalsed, mis tähendab et kasutajat ei teavitata teie poolt kirjutatud aruandest.

Hinnangud ja soovitused

Erinevalt soovitustest, hinnanguid saate jätta ainult kasutajatele, kellega olete Babysits sõnumside-süsteemi kaudu kontaktis olnud. Teisele kasutajale hinnangu jätmiseks peate minema oma postkasti. Kui olete kasutajaga ühendust võtnud, näete seal hinnangu nuppu. Kui klõpsate hinnangu nupul, suunatakse teid ümber hinnangu lehele. Võite kirjutada hinnangu anonüümselt.

Kui jätate hinnangu esimesena, anname teisele kasutajale teada, et olete hinnangu jätnud. Esimese 14 päeva jooksul ei näe teine kasutaja seda enne, kui ta on teile samuti hinnangu jätnud (seega ärge kartke olla täiesti aus!).

Teisel kasutajal on 14 päeva aega et teile hinnang vastu jätta. Postitame mõlemad arvustused, kui teine kasutaja on arvustuse kirjutanud või 14 päeva pärast.

Kasutaja olemasoleva hinnangu muutmiseks minge lihtsalt tagasi postkasti ja klõpsake hinnangu nuppu. See viib teid tagasi ülevaatuse lehele, võimaldades teil värskendada hinnangu kõiki aspekte, sealhulgas reitingut ja kirjutatud teksti. Kasutajale kirjutada arvustust ei saa kustutada, saate seda ainult redigeerida.

Kui soovite kohe vaadata teiste kasutajate hinnangut teie kohta, peate neile samuti hinnangu kirjutama. Kui te ei soovi ega soovi teise kasutaja arvustust kirjutada, saate seda arvustust oma profiilis lugeda 14 päeva pärast.

Praegu ei ole vüimalik kustutada ega peita arvustusi, mille teised on teile kirjutanud; see muudaks ülevaatussüsteemi mõttetuks. Võite paluda kasutajal muuta teie arvustust teie kohta, kuid arvustust ei saa kuidagi kustutada. Saate arvustust alati oma profiililehel kommenteerida, klõpsates lihtsalt kommentaari nupul. Kui leiate, et arvustus on ebatäpne või sobimatu, võtke ühendust klienditeenindusega. Hindame teie taotlust ja võtame kasutusels vajalikud meetmed olukorra muutmiseks.

Võite endale soovitusi taotleda oma isiklikust suhtlusvõrgust ja need kuvatakse avalikult teie Babysitsi profiilil, et aidata teistel liikmetel teid tundma õppida. Võite kasutada soovituste lehte, et paluda oma sõpradel ja pereliikmetel kirjutada teie kohta personaalne soovitus.

Kui olete varasemalt kasutanud lapsehoidjateenust lapsehoidjaga, kes on registreerunud Babysits keskkonnas, kuid ei leidnud teda läbi siinse keskkonna, saate neile ikkagi soovitusi kirjutada. Lapsehoidja peab saatma teile soovituse kirjutamise taotluse. Palun pange tähele, et loome soovituse postitanud inimestele automaatselt tasuta konto.

Teil on alati võimalus soovitusi ignoreerida, nii et need ei ole teie profiilil nähtavad. Soovitusi saab kergesti ignoreerida soovituste lehe kaudu, klõpsates seejärel viite kõrval oleval ignoreerimise nupul.

Kui te ei leia sellelt lehelt vastust oma küsimusele, võtke meiega julgesti ühendust.

Kontakt ankeet