Super-Hoidja: Avastage enim soovitatud lapsehoidjaid

Supersitter

Avastage väga soovitatud lapsehoidjad

Programm Babysits Super-Hoidja tähistab kogukonna enim hinnatud ja aktiivsemaid lapsehoidjaid.

Kuidas saada Super-Hoidjaks? / Miks palgata just Super-Hoidja?

Super-Hoidjad on ennast juba tõestanud, pakkudes eelnevalt Babysits kogukonnas suurepärast hoiuteenust. Seetõttu premeerime neid parema nähtavusega otsingu paremusjärjestuses kui ka Super-Hoidja märgiga! Nii paistavad need lapsehoidjad rohkem silma, lapsevanemad leiavad nad hõlpsalt otsingutulemustest üles või saavad kasutada sõelumise funktsiooni. See on meie viis öelda aitäh ja näidata üles tunnustust nendele tublidele lapsehoidjatele.

Super-Hoidjaks olemise kriteeriumid on järgmised:

4.5+ üldhinnang

Super-Hoidja keskmine hinne on Babysits kogukonna lapsevanemate arvustuste põhjal 4,5 või kõrgem. Nendel vanematel on olnud Super-Hoidjaga suurepärased hoiukogemused.

90% reageerimise tase

Need sõbralikud Super-Hoidjad vastavad üle 90%le lapsevanematelt saadud sõnumitest. Vanematel võib olla rahulik meel, et nende sõnumid saavad vastuse.

Reageerimise aeg

Super-hoidjad on aktiivsed liikmed ja vastavad 90% uutele sõnumitele 24 tunni jooksul. Seega võivad vanemad oodata nendelt super-hoidjatelt kiiret vastust.

Broneerimine

Super-Hoidjatega saab ühendust Babysits platvormi kaudu. Lapsevanemad võivad olla kindlad, et need Super-Hoidjad on usaldusväärsed ja peavad oma lubadusi.

Nõuded

Tagamaks, et vanemad tunnevad ennast kindlana, usaldusväärse ja kogenud hooldaja palkamisel, peavad Super-Hoidjad vastama Super-Hoidja tasemel hoiustandarditele:

  • Keskmine hinnang on 4.5 või kõrgem
  • Reageerimise tase üle 90% sõnumitest
  • Reageerimise aeg 24 tunni jooksul
  • Planeerige kõik oma broneeringud läbi Babysitsi
  • Ole Babysits platvormil aktiivne

Kontrollime iga kuu kas Super-Hoidjad on eespool nimetatud nõuded täitnud. Kui nad seda teevad, säilitavad nad oma Super-Hoidja staatuse.

Avastage kogukonna Super-Hoidjad