Abi - Babysitsi kohta

Lastehoiuteenuse pakkujatele

Babysits on veebipõhine lastehoiuplatvorm, mis tähendab, et me ühendame lapsehoidjad ja lapsevanemaid omavahel. Me hõlbustame lapsehoidjate ja vanemate vahelist suhtlust oma platvormi kaudu. Meie veebisaidi kasutajad saavad läbi privaatsõnumiteenuse teiste kasutajatega ühendust võtta ja kohtumisi planeerida.

Pidage meeles, et lapsevanemad ja lapsehoidjad vastutavad ise sõeluuringute, küsitluste ja lõpliku valiku tegemise eest. Babysits ei saa vastutada platvormi kasutajate ega nende tegevuse eest.

Lapsehoidjatele ja päevahoidjatele on platvorm täiesti tasuta.

Lapsevanematelt ja lastehoiu agentuuridelt palume lapsehoidjatega kontakteerumiseks väikest tasu.

Üksikasjad leiate hinnapoliitika lehelt.

Jah. Rakendus Babysits on Google Playst ja App Store'ist täiesti tasuta allalaaditav. Hoidke end regulaarselt värskendustega kursis, kuna täiustame pidevalt oma lapsehoidjarakendust.

Babysits ei kontrolli registreerunud lapsevanemaid, lapsehoidjaid, perehoidjaid ega lastehoiu agentuure, kuid kontrollime regulaarselt soovimatu sisu olemasolu. Kui kuuleme ebausaldusväärsest kasutajast, blokeerime koheselt nende konto. Kuna me ei kontrolli läbi oma kasutajaid, siis palun võtke arvesse, et vastutate ise potentsiaalsete kandidaatidega küsitlemise ja lõpuks valiku tegemise eest.

Riski minimeerimiseks ja pere turvalisuse tagamiseks soovitame lapsevanematel enne lapsehoiuteenusega nõustumist potentsiaalsete lapsehoidjatega kohtuda. Lisaks soovitatakse vanematel parima valiku tegemiseks kontrollida lapsehoidjate soovitusi ja hinnanguid. Lisateabe saamiseks külastage meie nõuandeid lapsevanematele lehekülge.

Lapsehoidjatele soovitame samuti enne lapsehoidmisteenusega nõustumist lapsevanematega tutvuda. Enda turvalisuse huvides paluge lapsevanemaga kohtumist avalikus kohas ja võtke keegi kohtumisele endaga kaasa. Lisateabe saamiseks külastage meie nõuandeid lapsehoidjatele lehekülge.

Soovitame tungivalt, et kasutajad suhtleksid ainult Babysits sõnumsideteenuse kaudu seni, kuni nad on piisavalt veendunud ja usaldavad teist kasutajat, et vahetada kontaktteavet ja suhelda Babysits keskkonna väliselt. Lisateabe saamiseks külastage meie usaldus ja ohutus lehekülge.

Babysits on platvormile lisanud palju kaitsemeetmeid, mis on pidevalt täiustamises, et hoida teie teavet turvalisena. Kui otsustate kasutajatega Babysits platvormi väliselt suhelda, raskendab see teie andmete kaitsmist, kuna meie kaitsemeetmeid enam ei kohaldata.

Soovitame lapsehoidjatel ja lapsevanematel oma isikut tõenadada, kinnitades e-posti aadressi, telefoninumbri ja ühendades oma konto muude veebiprofiilidega.

Soovitame teil kasutada meie privaatsõnumiteenust, kuna selle kaudu rakendame käitumise jälgimiseks ja teie teabe turvaliseks hoidmiseks turvameetmeid, mida oleme oma platvormile integreerinud. Meie sõnumsideteenuse kaudu suheldes saab Babysits hallata teise kasutaja sobimatut käitumist ja sellele reageerida. Kui otsustate välise sõnumsideteenuse kaudu suhelda teiste kasutajatega, ei saa me garanteerida, et teie teavet hoitakse turvalisena. Seega on alternatiivsete suhtlusmeediumite kasutamisel suurem pettuste ja andmepüügikatsete oht.

Identiteedipettused tekivad siis, kui keegi kasutab teie isikuandmeid ebaseaduslikult. Lapsehoidjad ei küsi kunagi teie isikuandmeid. Kui tundmatu kasutaja soovib teie isikuandmeid, teatage sellest viivitamatult meile, kuna see võib olla pettuskatse. Kui arvate, et olete identiteedipettuse ohver, teavitage meid ja esitage kohe politseile aruanne.

Babysits annab endast parima platvormil pettuse tuvastamiseks ja eemaldamiseks ning aruannetele kiireks reageerimiseks, kuid me ei saa teid aidata väljaspool platvormi toimuvatel suhtlustega. Lisateabe saamiseks lugege meie lehekülge usaldus ja ohutus.

Kas kolite teise riiki või olete sinna reisimas? Võite lapsehoidja konto endaga kaasa võtta!

Babysits platvorm eksisteerib paljudes erinevates riikides, näete neid kõiki meie Babysits.org lehel.

Riigi või keeli saate igal ajal ka veebisaidi jaluse kaudu vahetada. Klõpsake lihtsalt lipul ja valige, millise riigi saiti soovite. Uuele riigi veebisaidile üleminekul palutakse teil uuesti oma e-posti ja parooliga sisse logida.

Kindlustuslepingu sõlmimise otsused jäävad lapsevanematele ja lapsehoidjatele. Seda saavad nad iseseisvalt arutada ja otsustada, mis nende olukorras kõige paremini sobib. Näiteks võiksid nad kaaluda pere- ja/või kodukindlustuse sõlmimist.