Abi - Identiteedi kinnitamine

Identiteedi kinnitamine

Miks palutakse liikmetel teha isikutuvastust?

Me tahame, et te oleksite kindlad, et inimesed Babysitsis on need, kes nad väidavad end olevat. Meie liikmete isikusamasuse kontrollimisega saame luua turvalisema keskkonna, ennetada pettustegevust ja kaitsta identiteedivarguse eest.

Usalduse ja turvalisuse huvides võidakse liikmetel paluda oma isikut kontrollida, enne kui nad saavad teiste liikmetega ühendust võtta.

Isiku tõendamiseks on vaja valitsuse poolt väljastatud fotoga isikut tõendavat dokumenti, nagu pass, isikutunnistus või juhiluba.

Kui teil ei ole riigi poolt väljaantud isikut tõendavat dokumenti, ei ole teil võimalik läbida isikutuvastust. Saate uuesti proovida, kui olete omandanud pildiga ametliku isikut tõendava dokumendi.

Mida tähendab see, kui isik on oma identiteeti kinnitanud?

Liikmed teevad oma mobiiltelefoni kaameraga pilte füüsilistest isikut tõendavatest dokumentidest ja saadavad need Babysitile. Masinõppe programmi abil püütakse tuvastada, kas esitatud dokument on autentne.

Seejärel peavad liikmed tegema endast pilti. Seda kasutatakse selleks, et kontrollida, kas isikut tõendaval dokumendil olev nägu ja selfie langevad kokku.
Lõpuks kontrollitakse, kas selfie vastab liikme profiilifotole.

See aitab meil hoida Babysits keskkonda turvalisena, võidelda pettuste vastu ja palju muud. Me võime salvestada andmeid isikut tõendava dokumendi ja näokujutise kohta. ID-dokumendi enda fotosid me püsivalt ei salvesta.

Selle protsessi läbimine ei ole ühegi lapsevanema või lapsehoidja kinnitamiseks, see ei garanteeri kellegi isikusamasust ega taga, et temaga suhtlemine on turvaline. Kasutage alati oma parimat otsustusvõimet ja järgige meie ohutusnõuandeid.

Kas riikliku ID lisamine on ohutu?

Babysits ei säilita teie isikut tõendava dokumendi fotosid pärast kontrollimist ja see kontrollimisprotsess võib võtta aega kuni 1 nädal.

Me võime koguda andmeid nagu teie näokujutis, ID-number, sünniaeg, eesnimi, perekonnanimi, keskmine nimi, dokumendi tüüp, dokumendi väljastanud riik, kodakondsus ja aadress, samuti kogume keerukaid pettuse signaale ja teavet meie teenustega ühendatud seadmete kohta. Lapsehoidjatele maksmiseks võime jagada lapsehoidja ID-d meie makseteenuse pakkujale Stripe regulatiivsete ja finantspartneri nõuete tõttu. Mis iganes põhjusel, teie ID-d ei jagata kunagi kellegi teisega, kes kasutab Babysitsi või muude kolmandate osapooltega.

Me võtame teie isikuandmete kaitset tõsiselt. Teie andmeid kasutatakse ainult isikusamasuse kontrollimiseks ja väljamaksete tegemiseks. Oleme rakendanud teie andmete kaitsmiseks rangeid turvameetmeid, sealhulgas krüpteerimist ja juurdepääsukontrolli. Me ei jaga teie isikuandmeid volitamata kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.