Abi - Identiteedi kinnitamine

Identiteedi kinnitamine

Miks palutakse liikmetel teha isikutuvastust?

Soovime, et oleksite kindel, et Babysitsis olevad inimesed on need, kes nad end olevat. Liikmete identiteeti kontrollides saame luua turvalisema keskkonna, ennetada petturlikke tegevusi ja kaitsta end identiteedivarguse eest.

Usalduse ja turvalisuse huvides võidakse liikmetel paluda enne teiste liikmetega ühenduse võtmist oma isikut tõendada.

Isiku tõendamiseks on vaja valitsuse poolt väljastatud fotoga isikut tõendavat dokumenti, nagu pass, isikutunnistus või juhiluba.

Kui teil ei ole riigi poolt väljaantud isikut tõendavat dokumenti, ei ole teil võimalik läbida isikutuvastust. Saate uuesti proovida, kui olete omandanud pildiga ametliku isikut tõendava dokumendi.

Mida tähendab see, kui isik on oma identiteeti kinnitanud?

Liikmed jäädvustavad füüsilistest isikut tõendavatest dokumentidest pilte oma laua- või mobiiltelefonikaameraga ja saadavad need Babysitsile. Masinõpe püüab tuvastada, kas esitatud dokument on autentne.

Järgmiseks peavad liikmed tegema selfie. Seda kasutatakse isikut tõendaval dokumendil oleva näo ja selfie vastavuse kontrollimiseks. Lõpuks kontrollime, kas selfie vastab liikme profiilifotole.

See aitab meil Babysits'i turvaliselt hoida, pettuste vastu võidelda ja palju muud. Võime salvestada andmeid isikut tõendava dokumendi ja näopiltide kohta. Me ei säilita püsivalt isikut tõendava dokumendi enda fotosid.

Selle protsessi lõpuleviimine ei ole ühegi vanema või lapsehoidja toetus, ei garanteeri kellegi identiteeti ega tagatist, et nendega suhtlemine on ohutu. Kasutage alati oma parimat otsust ja järgige meie ohutusnõuandeid.

Kas riikliku ID lisamine on ohutu?

Babysits ei säilita teie isikut tõendava dokumendi fotosid pärast kontrollimist ja see kontrollimisprotsess võib võtta aega kuni 1 nädal.

Me võime koguda andmeid nagu teie näokujutis, ID-number, sünniaeg, eesnimi, perekonnanimi, keskmine nimi, dokumendi tüüp, dokumendi väljastanud riik, kodakondsus ja aadress, samuti kogume keerukaid pettuse signaale ja teavet meie teenustega ühendatud seadmete kohta. Lapsehoidjatele maksmiseks võime jagada lapsehoidja ID-d meie makseteenuse pakkujale Stripe regulatiivsete ja finantspartneri nõuete tõttu. Mis iganes põhjusel, teie ID-d ei jagata kunagi kellegi teisega, kes kasutab Babysitsi või muude kolmandate osapooltega.

Me võtame teie isikuandmete kaitset tõsiselt. Teie andmeid kasutatakse ainult isikusamasuse kontrollimiseks ja väljamaksete tegemiseks. Oleme rakendanud teie andmete kaitsmiseks rangeid turvameetmeid, sealhulgas krüpteerimist ja juurdepääsukontrolli. Me ei jaga teie isikuandmeid volitamata kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.