Abi - Peredele

Lastehoiuteenuse pakkujatele

Vanemad leiavad lapsehoidjaid Babysits keskkonnas meie otsingulehe kaudu. Võite vaadata enda piirkonna lapsehoidjaid või märkida oma profiilis, et huvitatud lapsehoidjad saaksid teiega ise ühendust võtta. Kui olete leidnud lapsehoidja, kellega soovite kontakteeruda, saate minna üle Premium-kontole.

Lapsehoidjatega ühenduse võtmiseks peavad lapsevanemad minema üle Premium-kontole. Premium-kontole saate üle minna uuenduse lehe kaudu (pärast registreerimist).

Kui soovite oma Premium-konto tühistada, saate seda hõlpsalt teha konto oleku lehel. Pange tähele, et pärast Premium-konto tühistamist võib lõplik makse kogumine ikkagi toimuda. Seda seetõttu, et kogume makse viivitusega. Näiteks kui teie uus kuu algas just eelmisel nädalal, võib juhtuda, et see kuu tuleb siiski maksta. Kuid peale uut tähtaega makset enam ei toimu.

Kui teie Premium-konto kehtib veel mõni päev, võite muidugi oma Premium-teenuseid ka allesjäänud päevadel, pärast oma Premium-konto tühistamist, edasi kasutada. Kui teil tekib siiski probleeme oma Premium-konto tühistamisega, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kui olete sobiva lapsehoidja leidnud, saate väga lihtsasti lapsehoidjaga kohtumise planeerida. Kohtumise saab ajastada, minnes oma postkasti ja klõpsates vestlusel selle kasutajaga. Vasakul küljel võite kohtumise kavandamiseks klõpsata nupul „Planeerige kohtumine lapsehoidjaga“.

Jah, isegi pärast teie Premium-konto tühistamist saate oma lepinguperioodi jooksul endiselt uutele lapsehoidjatele sõnumeid saata ja isegi pärast makseperioodi lõppemist saate alati jätkata vestlusi, mida olete juba alustanud oma Premium-kontol.

Ligikaudne tunnitasu: oma profiilil saate näidata lapsehoidja kohtumise keskmist tunnihinda. Lastehoiuteenuse pakkujad saavad sama teha. See pole siiski fikseeritud hind ja alati on teil võimalik läbi rääkida. Eeldatav hind muutub sõltuvalt allpool nimetatud teguritest.

Mõelge läbi oma nõuded: kui teie laps nõuab palju tähelepanu ja hoolitsust, peaksite eeldama, et maksate tavalisest kõrgemat hinda. Pidage meeles, et peate mitme lapse eest hoolitsemisel oma lapsehoidjale ka rohkem maksma, kuna see nõuab lapsehoidjalt rohkem pingutust ja energiat. Enne esimest lapsehoidmise kohtumist soovitame teil makse üksikasjad läbi rääkida, et oleksite mõlemad teadlikud, mida võib oodata.

Mõelge lapsehoidja vanusele ja kogemustele: Tunnitasu määramisel peate arvestama ka lapsehoidja vanusega. Näiteks eeldaks 21-aastane üliõpilane kõrgemat tunnihinda kui 15-aastane õpilane. Pidage meeles, et ka miinimumpalk varieerub nendes vanustes. Lapsehoidja tunnihinna määramiseks võite selle summa aluseks võtta riikliku miinimumpalga.

Perepäevahoidjad ja perehoidjad: perepäevahoidja või perehoidja saavad ise otsustada, kui palju nad teilt tasu küsivad. Neile spetsialistidele tuleb maksta vähemalt miinimumpalka. Mõne riigi lapsevanemad saavad maksimaalse tunnitasu alusel lapsehoiu toetust.

Mõnes jurisdiktsioonis on lepingu sõlmimine juriidiliselt kohustuslik. Seetõttu ja selleks, et lapsehoidmiskogemus muutuks mõlemale poolele sujuvamaks, soovitame meie vastuvõtuankeet täita ja läbi vaadata.

Võib juhtuda, et teil on lapsehoidjaga negatiivne kogemus. Meil on sellest kahju kuulda. Kui olete lapsehoidjaga ühendust saanud Babysits sõnumside-süsteemi kaudu, võite jätta lapsehoidja kohta negatiivse hinnangu. Igal juhul palume teil lapsehoidjast teada anda klienditeeninduse kaudu. Seejärel edastatakse need teated Babysits tiimile ja nad reageerivad kõigi vajalike meetmetega.